Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook bardzo szybko blokuje konta. (/Temat-Facebook-bardzo-szybko-blokuje-konta-122524)

Strony: 1 2


Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Raster96 - 14-10-2015 21:33

Witam, codziennie wieczorem zakładam po 15-20 kont na Facebooku, konta weryfikuję telefonicznie (SMS) i na każdym koncie dochodzę do 30 grup, a na następny dzień spamuje na tych grupach. Konta są blokowane bardzo szybko, a dodatkowo zauważyłem, że po zablokowaniu konta, moje posty są usuwane - UV stoją w miejscu. Nieraz najpierw dostaję weryfikację telefoniczną, a dopiero później weryfikację na dowód. W jaki sposób mogę to obejść? Spamuję ręcznie, na incognito, a mimo to wszystkie konta są blokowane praktycznie jednocześnie. Problem może być spowodowany tym, że nie zmieniam tekstu?

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś rady, bo powoli odechciewa mi się zakładać po tyle kont na dzień, zwłaszcza jeśli posty są usuwane po bardzo szybkim zablokowaniu konta.


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - DzejkobPL - 14-10-2015 21:38

Zacznijmy od podstaw.

Zmieniasz IP?


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Raster96 - 14-10-2015 21:45

Przy zakładaniu kont zmieniam, ale przy spamie nie. Na komputerze mam stały adres IP, ale dzisiaj wpadłem na to, żeby podłączyć internet z telefonu i zmieniać IP po każdym koncie, niestety wszystkie wczorajsze konta zostały zablokowane i nie miałem jak przetestować czy to coś daje.


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - aero2 - 14-10-2015 21:46

Masz znajomych?


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Krakersik - 14-10-2015 21:49

Na fb jest i będzie coraz trudniej Undecided


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Raster96 - 14-10-2015 21:50

Nie, na żadnym koncie nie dodaję znajomych, konta są robione na szybko. Dodawanie znajomy z leetshares może coś pomóc? Tongue


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - aero2 - 14-10-2015 22:05

Minimum 9 znajomych sobie dodaj i zweryfikuj konto telefonicznie, powinno dłużej wytrzymać.Smile


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Karewer - 14-10-2015 22:33

I po zablokowaniu konta, Twoje posty będą zawsze usuwane. Konta bez znajomych są z reguły zakładane pod spam, więc tak jak pisze aero2, musisz dodać sobie paru znajomych i powinno pomóc. Od czasu, kiedy fejs robi takie problemy z blokadami itp. to zmieniłem całkowicie miejsce i sposób promocji Smile


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Raster96 - 14-10-2015 22:57

@[Karewer] A wiesz może co się dzieje z postami w przypadku, gdy dostanę weryfikację telefoniczną? Znikają, a zostają przywrócone po potwierdzeniu konta?


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Karewer - 14-10-2015 23:01

Wiem, że na pewno znikają, ale co się dzieje po weryfikacji tel, to nie wiem. Nigdy nie weryfikowałem, tylko używałem nowych kont, bo szkoda czasu. Kiedyś jak zacząłem weryfikować, to po zweryfikowaniu okazało się, że od razu była blokada na pisanie, więc szkoda starterów mi było na próbę, czy nie dostanę blokady od razu po weryfikacji Smile