Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja (/Temat-Compound-fund-Pewna-dlugoterminowa-inwestycja-122475)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Krakersik - 05-01-2016 22:53

(05-01-2016 22:47)djMruczekk napisał(a):  Wypłacał już ktoś jak z wypłatami ile trzeba czekać?

U mnie wypłata była następnego dnia w portfelu Smile


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - djMruczekk - 06-01-2016 22:19

ok dzieki to wpłacę w takim razie więcej jak mi dojda już wypłaty z kraników i paru stron Smile


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - olekn1 - 08-01-2016 20:31

NALICZENIA 01-07.12.2015
[Obrazek: naliczeni_snnrwex.png]
(naliczenia tylko za ostatni tydzień, bo wcześniej się mało działo, czyt. zero procentowe naliczenia)

Naliczenia powracają na dobry poziom, admin już kupił bitcoiny więc raczej nie będzie dni na zero procent Wink


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Darken - 12-01-2016 20:18

Zmienili wygląd strony, a naliczeń od paru dni nie maaa ;<


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Pitman - 13-01-2016 19:45

Wczoraj zleciłem wypłatę. Dzisiaj moja wypłata bez podania jakiegokolwiek powodu zostawała cofnięta:

[Obrazek: 11gt852.jpg]


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - olekn1 - 14-01-2016 13:05

@[Pitman] Wystarczy śledzić FP admina. Wszystkie wypłaty zostały cofnięte z powodu ujemnego naliczenia, a kiedyś "cwaniacy" jak tylko zobaczyli, że na kontach o niższych id dodane zostały ujemne naliczenia, to robili wypłaty i na następny dzień wpłacali znowu kasę Undecided Wystarczy zlecić wypłatę jeszcze raz Wink

@topic Został zmieniony wygląd strony, głównie zmieniło się wyświetlanie naliczeń, które miał być bardziej intuicyjne, a czy tak faktycznie jest, to musicie odpowiedzieć sobie sami, bo dla mnie nie ma różnicy Tongue

Informacja odnośnie programu:
Mniej więcej podczas startu Banana Fund Compound.Fund zostanie zamknięty, a wszystkie środki zostaną wypłacone, czyli będzie działać jeszcze przez kilka miesięcy (3 minimum)


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - djMruczekk - 14-01-2016 15:06

mi też cofnęli wypłatę i gdzie idzie wypłata na xapo bo w szczegółach nie ma żadnego adresu btc na jaki zostanie wypłacona wypłata.


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - olekn1 - 14-01-2016 15:14

@[djMruczekk] Wypłata idzie na adres, z którego zrobiłeś wpłatę Wink


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - djMruczekk - 14-01-2016 15:21

A dzięki wielkie Smile


RE: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Darken - 14-01-2016 23:47

Wypłata szła do mnie jakieś 24h~