Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja konta (/Temat-Weryfikacja-konta-122457)

Strony: 1 2


Weryfikacja konta - seba123xd - 13-10-2015 20:54

Witam, mam pewien problem, otóż po próbie wysłania pieniędzy wyskakuje mi okienko, że jest to w tej chwili niemożliwe. Poczytałem w różnych źródłach i okazało się, że przyczyną tego jest limit wysyłania na konto, które nie zostało zweryfikowane.
Tutaj pojawia się kolejny problem, ponieważ nie mam karty kredytowej ani debetowej którą mógłbym to konto zweryfikować. Teraz pytanie do was za reputa i 10FG w zamian za sensowną odpowiedź i pomoc w odzyskaniu konta-Czy mając 18 lat mogę założyć konto w banku wraz z kartą kredytową, nie mając comiesięcznych dochodów?
Czy karta kredytowa i zwykła bankowa/płatnicza to to samo?

Może ktoś z was miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać w możliwie najprostszy sposób, bez dzwonienia do pp lub zgłaszania sprawy do organów adm. pub. w znanym wszystkim przypadku blokady konta?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.



Bezsensowne, nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi, będą zgłaszane do administracji.


RE: Weryfikacja konta - Madroxx - 13-10-2015 21:07

Jest duża różnica między tymi kartami - karta kredytowa jak sama nazwa wskazuje pozwala na branie "kredytu" czyli nie mając kasy możesz zadłużyć konto np. o 1000zł na minus. Aby ją dostać musisz mieć zarobki albo większy obrót na koncie.


RE: Weryfikacja konta - twardy - 13-10-2015 21:39

Nie czaje za bardzo twojego problemu, zeby zweryfikowac konto pp trzeba spelnic jeden z warunkow:
1) podpiac konto bankowe
2) podpiac karte

Zaloz konto bankowe i je podepnij, o karcie nie mysl nawet, bo po co?


RE: Weryfikacja konta - seba123xd - 13-10-2015 23:49

Muszę powiązać kartę kredytową/debetową aby zweryfikować pp


RE: Weryfikacja konta - AnnaKa - 13-10-2015 23:55

Kup prepaida z Master Card i go podepnij...


RE: Weryfikacja konta - Kickster - 14-10-2015 00:38

Nie musisz karty, mozesz ale nie musisz, priorytet to podoiecie konta bankowego. Ja swego czasu musialem nawet skan dowodu osobistego wysylac bo paypal sobie zechcial zweryfikowac jedna platnosc. Zaloz konto, najlepiej takie co jeszcze hajsy Ci dadza, tutaj na forum ktos daje taka mozliwosc, nie @[nitram] czasem? Tak mi sie cos obilo xd


RE: Weryfikacja konta - nitram - 14-10-2015 09:43

@[seba123xd] dokładnie tak jak juz wczesniej zostało to wyjaśnione do weryfikacji konta na pp można podpiąć a tym samym zweryfikować to konto na pp za pomocą konta bankowego. Mając 18 lat spokojnie można założyć darmowe konto z karta debetową w twoim przypadku wystarczy same konto, jednak karta zawsze może się przydać. Jakbyś miał problemy z założeniem takiego konta albo chciałbyś dodatkowe pieniądze wyciągnąć za założenie konta korzystając z jakieś promocji to pisz do mnie śmiało.


RE: Weryfikacja konta - seba123xd - 14-10-2015 11:13

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie weryfikacji konta PayPal.
Panie Sebastianie, warunkiem przeprowadzenia weryfikacji konta PayPal jest posiadanie albo karty albo rachunku bankowego.


W pierwszej kolejności niezbędnej do weryfikacji, pojawiają mi się to: http://scr.hu/2pzr/301mc
Czyli muszę wybrać pomiędzy rachunkiem bankowym i kartą kredytową/debetową.
Jeśli założę konto to mogę ubiec się o założenie rachunku bankowego? Czy na jakiej zasadzie by to przebiegało.

*edit*

Blokada na wysyłanie pieniędzy została zniesiona, nic już nie rozumiem Undecided
To nie był limit w takim razie, zobaczymy co jeszcze z tego będzie Smile
W każdym razie, dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.


RE: Weryfikacja konta - marcel_kk - 14-10-2015 11:36

@[seba123xd] często pojawiający się brak możliwości wysłania środków z konta PayPal i pojawiający się komunikat aby dodać kartę debetową wiąże się
z tym że zapewne posiadasz na koncie walutę w dolarach lub euro a próbujesz wysłać w PLN. System w tym momencie nie widzi środków w polskiej walucie i żąda dodania karty aby z niej pobrać odpowiednia kwotę.
Przewalutuj środki na taka walutę jaka wysyłasz.


RE: Weryfikacja konta - seba123xd - 14-10-2015 11:58

Całkiem możliwe, mam dolary i złotówki. Jednak miałem dostępnych PLN więcej niż chciałem wysłać Wink
Wczoraj nie mogłem wysłać pieniędzy, a dzisiaj już bez problemowo, nawet większą kwotę w tej samej walucie.