Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykupienie długu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wykupienie długu (/Temat-Wykupienie-dlugu-122308)



Wykupienie długu - dyzia - 11-10-2015 03:43

Jestem kompletnie zielona w tej kwestii dlatego proszę o radę.
Jestem dłużniczką kogoś. Dłużniczką w sensie przysługi, a ta osoba ma długi finansowe, a kasy przyjąć nie chce. Na pewnej stronie [jeśli zostanie uznane to za kryptoreklamę to bardzo proszę o wykasowanie linka, bo wrzucam bardziej jako sprawdzenie wiarygodności i uściślenie moich metod działania] czyli handeludlugami.pl ta osoba widnieje jako dłużnik i jej dług można wykupić. Mój nikczemny plan zakłada wykupienie za pośrednictwem tej strony tego długu. I tu pojawiają się moje pytania:
1. Czy ta strona jest w ogóle wiarygodna? Nie mam zamiaru płacić za dług, który rzeczywiście nie zostanie spłacony.
2. Jeśli strona jest wiarygodna to pojawia się kwestia anonimowego spłacenia długu. Ja ten dług spłacę i chciałabym, żeby dłużnik dostał list / maila / cokolwiek o jakimś umorzeniu długu lub cokolwiek w tym stylu. Nie chcę, żeby ta osoba się dowiedziała, że ktoś spłacił jej dług. Już wolę wkręcić ściemę, że dług został niesłusznie naliczony.
Czy ktoś jest w stanie pomóc w tej kwestii?


RE: Wykupienie długu - mcknowak - 13-10-2015 22:48

Na tej stronie są zasady korzystania. Tam jest napisane że przed zakupem negocjuje się cenę. Rozumiem ze też można negocjować warunki, np. to ze dłużnik nie dowie się kto spłacił dług ale dostanie list z zawiadomieniem o umorzeniu długu. Myślę ze wierzyciel chętnie przystąpi na takie warunki, byle by dostać kasę Tongue .


RE: Wykupienie długu - dyzia - 14-10-2015 14:39

Że się negocjuje cenę to i ja wiem, bo widzę co jest napisane na stronie. Nie o to pytałam. Zaczynam wychodzić z założenia, że porywam się z motyką na słońce. Póki co support strony nie odpowiada, więc mam wrażenie, że to chyba jakaś ściema jest z tymi ich długami.