Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista for w polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Lista for w polsce (/Temat-Lista-for-w-polsce-122268)



Lista for w polsce - danielek654 - 10-10-2015 09:03

Siemka. Jakiś czas temu widziałem gdzieś na forum listę około 100 największych for/forów nie wiem jak to się odmienia w Polsce. Jeżeli ktos mnie jakoś poratuje w tym temacie, albo co jeszcze lepsze poda linka, to będę niesamowicie wdzięczny. Myślałem, że do dodałem do ulubionych. Wstałem rano, mówię sobie, że przyda się trochę pospamować, a listy nie ma. Tak czy inaczej proszę o pomoc. Wink


RE: Lista for w polsce - Hybrid1990 - 10-10-2015 09:10

del


RE: Lista for w polsce - lawokPL - 11-10-2015 12:11

Co Ci z listy, jak tacy jak TY piszą bez głowy, zakładają masowo profile po czym admini kasują. Trzeba pisać z głową, profile to samo uzupełniać. NIE DAWAĆ OD RAZU LINKÓW! Zresztą, lepiej zleććie takie zadania komuś kto to wykonuje!

LEPIEJ CZASAMI MIEĆ 30 profili z tysiącami postow, niz zakładać kolejne bez potrzeby!