Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj i odbierz 110%! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuj i odbierz 110%! (/Temat-Zainwestuj-i-odbierz-110-122207)



Zainwestuj i odbierz 110%! - Eliteman - 08-10-2015 19:33

Witam szanownych użytkowników forum, oferuję możliwość pewnej inwestycji u mnie ze zwrotem 15% w skali miesiąca (liczone od zaksięgowania zainwestowanej kwoty na rachunku bankowym/paypalu)
Inwestycja jest pewna, nie są to żadne HYIPy czy też bukmacherka. W razie niepowodzenia pieniądze oddaję z własnej kieszeni.


Wymagany wkład finansowy:
Kapitał od 100 do 1000 PLN
konto bankowe/paypal/skrill


Dlaczego możesz mi zaufać? Moderator lub tutor otrzyma ode mnie potwierdzenie adresu/danych osobowych, dodatkowo każdy inwestor uzyska dane do przelewu więc będzie znał imię nazwisko oraz adres.
Dlaczego nie wezmę kredytu żeby inwestować? Z moją jeszcze małą zdolnością kredytową wiele nie otrzymam. Im więcej zainwestuje(my) tym większy zarobek, zarówno dla mnie jak i dla Ciebie!
Na chwilę obecną nie przewiduję terminu zakończenia inwestycji, jeżeli się coś zmieni będę o tym pisał w temacie. Pozdrawiam Smile


RE: Zainwestuj i odbierz 110%! - piotrekprorok - 08-10-2015 19:34

Tematy typu Mover Investment są od razu usuwane.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.