Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Far Cry Primal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Nowy Far Cry Primal (/Temat-Nowy-Far-Cry-Primal-122136)



Nowy Far Cry Primal - AnnaKa - 07-10-2015 00:37

Witajcie,

Co myślicie o nowej propozycji firmy Ubisoft?



Zapraszam do dyskusji.


RE: Nowy Far Cry Primal - kariolmax - 07-10-2015 05:57

Może być ciekawie, choć miałem nadzieję na jakieś indiańskie tereny Sad


RE: Nowy Far Cry Primal - AnnaKa - 07-10-2015 11:01

Ja liczyłem na jakiś meksyk i znów latanie z karabinem po dżungli w pogoni za bossem narkotykowym.
Czwarta część nie przypadła mi do gustu, nie pasował mi w niej klimat i okolica. Chociaż kto wie Primal może czymś ciekawym zaskoczy.


RE: Nowy Far Cry Primal - xavi512 - 24-10-2015 09:10

Far Cry trzyma poziom od pierwszej części. Klimat 3 szczególnie mi się podoba. 4 część już nie aż tak, jednak nadrabia swietną grafiką. Dobrze, że kolejna część będzie czymś innym. Liczę na kolejną udaną produkcję.


RE: Nowy Far Cry Primal - trybulski - 25-10-2015 08:10

Wreszcie jakaś ciekawa produkcja. Już mi się znudziły te wszystkie produkcje robione dla mas, a tu proszę: pozytywne zaskoczenie i będzie w coś grać.

Teraz czekam na ostatnią już produkcję, która pewnie dopiero będzie znów za 10 lat albo wcale czyli Grand Theft Auto Hooligans Tongue