Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS (/Temat-sprzedam-3-MEGA-NISZE-SUBSMS-122115)

Strony: 1 2 3


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 11-10-2015 09:07

@[Mikey], dziękuję za recenzje Smile Nie wiem jakim sposobem to reklamujesz, a jakim reklamował Surfer0700 ale nawet mnie przynoszą te sposoby zyski Smile Co do znanych powszechnie nisz... znałeś te nisze? korzystałeś? zarabiales na nich? Smile Czy tylko o nich "słyszałeś"?

Z miłą chęcią pomogę Ci ogarnąć to Smile Podeślij mi na priv link do swojego Landing Page Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - petroskis89 - 11-10-2015 10:10

No to widzę ładne ścierwo ...


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 11-10-2015 10:18

(11-10-2015 10:10)petroskis89 napisał(a):  No to widzę ładne ścierwo ...

Nie widzę abyś zakupił ode mnie poradnik - post zgłoszony.

Takie insynuację proszę schowaj sobie głęboko w .... Smile

Mikey zakupił poradnik wczoraj w nocy. Czekam aż mi podeśle do wglądu swój LP bo wątpie żeby w jeden dzien sie przygotował do zarabiania.


[sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Mikey - 11-10-2015 10:37

Ja tylko wyraziłem własna opinie i nie każdego taka musi byc rzecz jasna. Napisałem do Ciebie PW to nie odpisałeś, i poradnik kupiłem przedwczoraj.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 11-10-2015 10:39

(11-10-2015 10:37)Mikey napisał(a):  Ja tylko wyraziłem własna opinie i nie każdego taka musi byc rzecz jasna. Napisałem do Ciebie PW to nie odpisałeś, i poradnik kupiłem przedwczoraj.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.

To przepraszam, ale przeoczyłem widocznie wiadomość. Troszkę ich miałem, napisz jeszcze raz jeślibyś mógł. Poradnik kupiłeś przedwczoraj po 23 z tego co pamiętam.
Co do własnej opinii - okej, podziękowałem za recenzje. Smile Nawet jeśli jest jaka jest.



@POZOSTAŁY 2 SZTUKI - WEEKENDOWA PROMOCJA CENOWA! CENA 135ZŁ!
KONIEC PROMOCJI O 20:00!!!



RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - bos - 11-10-2015 17:54

Moge za 115 kupic Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 11-10-2015 17:56

Ja nie negocjuje ceny Smile Jest napisana promocja, 15zł taniej. Smile Zapraszam chętnych. Promocja trwa do 20 Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 13-10-2015 20:38

OSTATNIA SZTUKA - CENA 120ZŁ!



[sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - piotrekprorok - 14-10-2015 07:31

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.