Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS (/Temat-sprzedam-3-MEGA-NISZE-SUBSMS-122115)

Strony: 1 2 3


[sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 06-10-2015 14:24

1.Nazwa przedmiotu : 3 MEGA nisze subsms!

2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż paczkę 3 nisz subsms. Idealnie nadają się do serwisów oferujących subskrypcje sms. Na niszach działałem jakiś czas temu, obecnie konkurencja jest zerowa. Poradnik wysłałem 3 dni temu do @[surfer0700] pisał że dzisiaj albo jutro będzie recenzja.

3.Zdjęcia : brak

4.Kontakt : Wiadomość prywatna albo w temacie.

5.Cena : 150 złotych / sztukę (na sprzedaż 10 sztuk).

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub przelew bankowy

@POZOSTAŁY 2 SZTUKI - WEEKENDOWA PROMOCJA CENOWA! CENA 135ZŁ!
KONIEC PROMOCJI O 20:00!!!



RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - surfer0700 - 06-10-2015 16:32


Poradnik dostałem do recenzji jakieś 3-4 dni temu. Trochę to trwało, ale widzę że użytkownik też nie spieszył się z założeniem tematu Big Grin
6 stron A4 pisanych normalną czcionką, zawiera 3 nisze zarabiania na subskrypcjach sms. Dostałem dostęp do gotowego lp żebym mógł przetestować jedną z metod i zaprezentować ewentualne zarobki, bo sprzedający swoich nie chce udostępniać.
Szczerze mówiąc nie bardzo miałem na to czas, ale podpiąłem swój link i pospamiłem chwilę na facebooku, oto efekt:

[Obrazek: NLJplGj.png]

W dwa dni 52 złote impreza
Przy czym muszę się przyznać że promowałem wyrywkowo przez jakieś 2 godzinki. Sposobów promocji było wiele, ale wybrałem najprostszy Jerk
Cena poradnika ZDECYDOWANIE jest do odrobienia, nawet dla kogoś kto nie ma zbytnio czasu. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie promując jedną z nisz.
Po statystykach widać że konwersja nie była przerażająco niska. Średnio na 30 wejść wpadał mi leadzik, później trochę gorzej. Ale z tego co pamiętam to konwersja utrzymywała się na poziomie 3-6% .

Promowanie to oczywiście fundamentalny facebook, ale w poradniku są również inne miejsca na promocję, ponoć skuteczne, ale facebook jest najprostszy i najmniej czasochłonny.

150 złotych to uczciwa cena. Na początku miałem co do niej wątpliwości, ale przekonały mnie zarobki. Mimo że pole do popisu jest duże to moim zdaniem 10 sztuk to za dużo. Zmniejszyłbym ilość sztuk do 6-7, bo nawet najsłabsza konkurencja to konkurencja.

1 z 3 metod znałem i myślę że większość z działających na subach ją zna.
Poradnik napisany rzeczowo, konkretnie, bez zbędnego lania wody.
W paczce znajduje się też link do przykładowego landingu, na którym można się wzorować.

Generalnie patrząc na swój dwudniowy zarobek, mogę polecić.



RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 06-10-2015 16:40

Dziękuję za recenzje Smile Pierwsza osoba - 140zł! Smile Zapraszam!! Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Mikey - 06-10-2015 17:07

Czy weźmiesz pod uwagę recenzje surfera i sprzedasz 6-7 sztuk? Konkurencja na pewno nie będzie mile widziana.


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 06-10-2015 17:10

Biorę pod uwagę recenzje Surfera Smile Sprzedam 8 sztuk Smile 2 mogę odpuścić.


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Mikey - 06-10-2015 17:13

Możesz zdradzić jaki program używamy do promocji? I czy przyda nam się jakieś zaplecze typu grupy itd?


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 06-10-2015 19:36

Zaplecze przyspieszy zarobek. Ale nie jest niezbędne. Jedno konto na fb na poczatek wystarczy.

Programow kilka w zaleznosci od niszy.





@PIERWSZA SZTUKA ZA 140ZŁ SPRZEDANA! KOLEJNE SZTUKI - 150ZŁ! Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - jarekxD - 06-10-2015 20:07

Nisza może się szybko wypalić? Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Tyrkijt - 06-10-2015 20:11

[@jarekxD]: Jedna jest sezonowa i po około miesiącu albo dwóch się wypali. Reszta jest długoterminowa Smile


RE: [sprzedam] 3 MEGA NISZE SUBSMS - Mikey - 06-10-2015 20:34

Można zarezerwować? Do 8 października.