Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski (/Temat-Eliminacje-Euro-2016-mecze-reprezentacji-Polski-122101)

Strony: 1 2 3


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Pitek236 - 11-10-2015 16:43

Już nie długo mecz,martwi brak Milika i Rybusa. Miejmy nadzieję że Nawałka wystawi dobrych zmienników Smile


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - mateusz2045 - 11-10-2015 16:49

Ta dobrych... Wawrzyniar a do tego Olkowski na prawym skrzydle... Obrońca.... Peszko byłby o wiele lepszy no i Mąka na 10- tce ...


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - bos - 11-10-2015 17:59

Wygraja , LEWY strzeli


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Pitek236 - 11-10-2015 21:51

Udało się Smile Gratulacje dla całej drużyny Big Grin


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Damkofr - 12-10-2015 00:05

(11-10-2015 16:49)mateusz2045 napisał(a):  Ta dobrych... Wawrzyniar a do tego Olkowski na prawym skrzydle... Obrońca.... Peszko byłby o wiele lepszy no i Mąka na 10- tce ...
Wawrzyniak zagrał dobry mecz i to nie pierwszy.
Mąka zagrał ze Szkocja bardzo dobre spotkanie, z Irlandią trochę słabszy ale rozwija się i to widać. Nie wiem czy ty oglądasz te mecze czy słuchasz opini cebuli internetu. Do końca życia nie będzie grał Lewandowski i inni trzeba szukać alternatyw nie wymieniając całego składu tylko dokladajac zawodników do obecnego. Kontuzje są wliczone w sport, będzie taki moment ze połowa podstawowego składu nie będzie mogła zagrać.


Odp: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - mintek14 - 12-10-2015 00:16

Każdy zagrał dobry mecz. Najlepszy mecz od kilku dobrych lat !

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - mateusz2045 - 13-10-2015 19:30

Olkowski jak mówiłem... Obrońca niby a leżał przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, ale co się dziwić jak z 50kg waży


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Pavvel - 22-10-2015 17:00

Ja jestem mega zadowolony po tych eliminacjach. Oczywiście, nie mamy ekipy idealnej i pewnie jeszcze długo mieć nie będziemy, ale mamy ekipe spójną i waleczną. Mamy z przodu świetny duet w postaci Milika i Lewego, obaj się śwetnie uzupełniają, no i stworzyli najlepszy duet eliminacji, do tego genialny, waleczny Krycha w pomocy oraz Glik w obronie. Wiadomo, brakuje tutaj starego, dobrego Kuby - mimo ze Kuba wraca i jest duuzo duzo lepiej, a także trochę nieco bardziej wszechstronnego skrzydłowego, jednak nie oszukujmy się, Grosicki to i tak jeden z lepszych zawodników, jacy przewinęli sie na tej pozycji przez ostatnie lata. Brakuje mi trochę gry Mierzejewskiego i Mili? Nie wiem jak radzi sobie w lidze, bo jestem trochę na bakier z polską ekstraklasą, ale na Euro na pewno jego doświadczenie i ostatnie podanie się przyda. Cieszy bardzo dobra gra, generalnie dosć nieznanego Mączyńskiego. Do tego wszystkiego warto dodać wiek naszej drużyny a także takie nazwiska jak Linetty, Kapustka, mam nadzieję ze i za rok dwa do kadry wskoczy Kownacki.. Chłopaki naprawdę umiejetnosci maja spore, a walczyć za orła będą z pewnoscią do końca.
Co do obrony, lament po części jest od wieków. Gdy nie mieliśmy stopera, mieliśmy genialnego Piszczka, teraz mamy w koncu stopera, to Piszczek nie jest tym pilkarzem, co byl 2 sezony temu. Ze Szkocja świetny mecz, ale do topowych prawych obroncow wiele mu brakuje. Pazdan - solidny, ale to na tyle, no i jak zwykle lewa strona. Dość ciekawa alternatywa w postaci Rybusa, ktorego wystep na Euro mozna uznac za udany.. Wawrzyniak.. doswiadczenie ma, umiejetnosci troche mniej, no co by nie bylo, ta pozycja kuleje. No i na koniec bramka, dla mnie świetnia. Mamy super pewnego Fabianskiego, mlodego i wciąz glodnego gry i udowodnienia wszystkim swojej klasy Szczesnego i a także Boruc i Tyton.. Pokuszę się o stwierdzenie, że mamy jedną z najlepiej osadzonych bramek na Euro.


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - Vesania00 - 09-05-2016 17:18

Teraz, to mogę Ci wszystkie te mecze poobstawiać xD


RE: Eliminacje Euro 2016 - mecze reprezentacji Polski - kift - 17-06-2016 10:24

Szkoda niewykorzystanych szans, szczególnie przez milika. Grał jak by niebył sobą, zwłaszcza w drugiej połowie. Gratulacje dla wszystkich. Trzeba walczyć dalej.