Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy (/Temat-Wyslana-kasa-brak-kasy-na-koncie-odbiorcy-122074)

Strony: 1 2


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - nokira - 06-10-2015 16:45

Macie tak dalej? Miałem nadzieję, że w 1 dzień naprawią wszystko a teraz i mnie to spotkało;/ A niestey zależy mi na czasie


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - mikuss - 06-10-2015 16:49

(06-10-2015 16:45)nokira napisał(a):  Macie tak dalej? Miałem nadzieję, że w 1 dzień naprawią wszystko a teraz i mnie to spotkało;/ A niestey zależy mi na czasie

tak kilka transakcji wyszło, 3 przelewy po 6 h trafiły do odbiorców a reszta jeszcze nie
widać, że grubsza jakaś awaria skoro tak długo trwa jej usuwanie


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - nokira - 07-10-2015 20:32

Odesłali mi kasę na konto bankowe ;/ Fajnie, że tak szybko itp. ale wolałbym mieć tą kasę na pp...


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - mikuss - 07-10-2015 20:47

(07-10-2015 20:32)nokira napisał(a):  Odesłali mi kasę na konto bankowe ;/ Fajnie, że tak szybko itp. ale wolałbym mieć tą kasę na pp...

jak korzystam kilka lat to pierwszy raz paypal ma taka awarię.
Trzeba poczekać aż wszystko naprawią bo nic się nie zrobi


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - nokira - 07-10-2015 20:57

Też od lat korzystam i też pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Ale na innych forach ludzie też mają problemy a nie ma żadnej oficjalnej informacji co się dzieje i kiedy będzie ok.


Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Mikey - 07-10-2015 23:49

Ostatnio moj przelew z jednego konta PP na drugie szedł 14h.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - nokira - 09-10-2015 22:58

Ale przynajmniej doszedł? Ja dwukrotnie wysyłałem i mi odsyłano kasę ...


Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Mikey - 09-10-2015 23:08

Doszedł, dane sa takie same na obu kontach?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.