Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy (/Temat-Wyslana-kasa-brak-kasy-na-koncie-odbiorcy-122074)

Strony: 1 2


Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Stalmer - 05-10-2015 17:27

Witam !
Kolega wysłał mi pożyczkę 50 zł na pp. Pieniądze z konta mu odjęło a transakcji nie ma w dziale zakończone ani oczekujące. U mnie oczywiście tej kasy też nie ma.
Sprawdzaliśmy e-maile ale na nich też nic od PP nie ma.
Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i może mi na jej temat coś powiedzieć ?
BTW. Mija 5 h od przelewu,


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Apps - 05-10-2015 17:38

Dziś chyba PP ma problemy w tej kwestii bo ja od rana czekałem coś koło 7h na zakończenie transakcji, tj aby środki pokazały sie u odbiorcy.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - marcel_kk - 05-10-2015 17:44

@[Stalmer] Zrobiłem setki a może nawet tysiące transakcji na PP i pierwszy raz o takiej sytuacji słysze.
Najdłużej to około 5 minut trwało jak nadawca wysłał i zanim się pojawiły środki na moim koncie.
Nie chce sugerować nic złego, ale ... nasuwa mi się tylko jedno spostrzeżenie: jesteś pewny jego uczciwości ? Czasem nie pokazuje Ci screnów z swojego drugiego konta PP z którego oczywiście nic nie wysłał ? Trików i sztuczek jest wiele... oby pieniądze się pojawiły na Twoim koncie.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - AnnaKa - 05-10-2015 18:14

Wygląda to na ostry kant, jeżeli PP by coś zablokował dostałbyś informację na ten temat.
Ja miałem kiedyś zamrożone środki na paypala ponieważ kolega wysłał mi na paypalu kasę a ja dałem mu do ręki gotówkę i musiałem wysłać dowód osobisty by potwierdzić konto w 100% i czekałem 14 dni.
Pieniądze oczywiście były na moim koncie po tym czasie. Także raczej zostałeś oszukany.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - mamrocik - 05-10-2015 18:16

Ja się spotkałem już z taką sytuacją, wysłałem pieniądze, z konta znikło , ale w historii brak dowodów. Odbiorca nie otrzymał kasy. Po 2 dniach transakcja ukazała się w historii i doszedł przelew.
Wczoraj paypal miał poważny problem. ( nie można było się zalogować lub pisało że źle podane hasło ).
Jeśli jesteś niecierpliwy zgłoś to do suportu, zadzwoń lub wyślij maila Wink .


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - zarn - 05-10-2015 18:18

Dzisiaj są jakieś opóźnienia, też miałem taki problem.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Stalmer - 05-10-2015 18:38

Dobra, kasa po 6 H jest.
Zdziwiłem się bo zawsze było instant Smile


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - jaremo098 - 05-10-2015 18:52

Widzę że pp łapie coraz większe opoznienia.


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - belesiu - 05-10-2015 19:42

Też miałem dzisiaj 5h opóźnienia. Zadzwoniłem na support i pani grzecznie wytłumaczyła, że mają jakiś problem techniczny. Wszystko skończyło się pomyślnie, choć też było nerwowo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


RE: Wysłana kasa - brak kasy na koncie odbiorcy - Szeejq - 05-10-2015 21:32

Mam identyczna sytuacje