Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro (/Temat-Dziennik-pracy-revshare-MXrevshare-FutureAdpro-122072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - Uni3X - 07-05-2016 19:44

(07-05-2016 17:41)tomek019 napisał(a):  Ladnie Ci idzie jesli chodzi o zbieranie BTC Wink ja probowalem chwile na kranikach ale odpuscilem (moze niepotrzebnie) a teraz chce zainwestowac w jakas kopalnie btc.

tapnięte

Kraniki są dobre jeśli posiada się dużo refów, nie raz również sobie trochę poklikam
w kranikach ale nie nastawiam się na duży zarobek, jest to około 0.50 do 1$ można
samemu wyciągnąć. Zbieranie btc można interpretować na wiele sposobów, można
działać w PPI czy PPA, lub po prostu PPD wrzucić jakaś muzyke czy grę i udostępnić
na forach, bardziej się opłaca niż kraniki.
Również myślałem nad koparką btc, lecz postanowiłem skupić się na FutureAdPro
i przy tym zostanę, w koparkę trzeba wrzucić parę groszy a jak czytam twój
dziennik to korzystasz z wielu serwisów, raczej takie rozdrabnianie na wiele serwisów
to moim zdaniem nie jest zbyt dobre, lepiej wybrać max 2-3 revshare i na nich
działać, czas poświęcić na marketing lub po prostu zdobywanie gotówki bez inwestowania i przyspieszyć sobie osiągniecie celu w revshare.


RE: Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - tomek019 - 08-05-2016 09:31

(07-05-2016 19:44)Uni3X napisał(a):  
(07-05-2016 17:41)tomek019 napisał(a):  Ladnie Ci idzie jesli chodzi o zbieranie BTC Wink ja probowalem chwile na kranikach ale odpuscilem (moze niepotrzebnie) a teraz chce zainwestowac w jakas kopalnie btc.

tapnięte

Kraniki są dobre jeśli posiada się dużo refów, nie raz również sobie trochę poklikam
w kranikach ale nie nastawiam się na duży zarobek, jest to około 0.50 do 1$ można
samemu wyciągnąć. Zbieranie btc można interpretować na wiele sposobów, można
działać w PPI czy PPA, lub po prostu PPD wrzucić jakaś muzyke czy grę i udostępnić
na forach, bardziej się opłaca niż kraniki.
Również myślałem nad koparką btc, lecz postanowiłem skupić się na FutureAdPro
i przy tym zostanę, w koparkę trzeba wrzucić parę groszy a jak czytam twój
dziennik to korzystasz z wielu serwisów, raczej takie rozdrabnianie na wiele serwisów
to moim zdaniem nie jest zbyt dobre, lepiej wybrać max 2-3 revshare i na nich
działać, czas poświęcić na marketing lub po prostu zdobywanie gotówki bez inwestowania i przyspieszyć sobie osiągniecie celu w revshare.
Korzystam z 3 serwisów priorytetowo Smile a dodatkowo jeszcze jestem w serwisach ktorych nie promuje ale z nich korzystam i wyciagam korzysci , ale tak jak mowie stawiam 3programy ponad innymi inaczej nie dalbym rady tego ogarnac tak jak mowisz Smile jesli chodzi o koparke - mialem pare lat temu koparke BTC 2 lata temu dokladnie. W tej chwili zeby sie oplacalo musialbys zbudowac "malą potęge" sam przygladalem sie obecnym sprzeta i w sumie mozna w rozsadnych pieniadzach zbudowac dobry sprzet ale trudnosc kopania tak masakrycznie rosnie z dnia na dzien ze to jest wielka niewiadoma Smile

tapnięte


RE: Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - Uni3X - 19-05-2016 19:41

MXrevshare
Obecny stan to 27 paczek, na obecną chwilę nie planuję wypłacać ani inwestować
w ten program, obecnie program jest stabilny. Dostałem refback 5$ od sposnora

Wpłacone: 92$
Wypłacone: 55.99$

[Obrazek: nv4imt.jpg]

FutureAdPro

Obecnie posiadam 24 adpacki, planowałem dokupienie 4 paczek w tym miesiącu
lecz ten cel może być nie zrealizowany, trudno myślę że w czerwcu zakupię paczki,
obecnie program nie ma żadnych problemów, wszystko śmiga aż miło, dzienne
naliczenia z paczek mam już na poziomie +11$. Tak jak i w mxrevshare dostałem
refback 9$ za futureadpro


Wpłacone: 900$
Wypłacone: 36.50$


Portfel Bitcoin

Obecnie kurs bitcoin spada ;/ nic nie robiłem w sprawie bitcoin, refback od
sponsora wpadło do tego portfela


Obecny stan konta: $37.61$ / 0.08386468 BTC




RE: Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - Uni3X - 28-05-2016 14:48

MXrevshare
Aktualnie 31 paczek za 5$ ! miałem wypłacać przy 35 paczek, jak to cele zmieniają
się, aktualnie postanowiłem powiększyć swój cel do 50 paczek za 5$.

Wpłacone: 92$
Wypłacone: 55.99$


FutureAdPro

Aktualnie posiadam 26 paczek, jutro zakupie już 27 paczkę, głównie skupiam się na
FAP niż MX, postanowiłem zrobić upgrade za 95$ poszło troszkę z konta a trochę
z bitcoina, w tym miesiącu już więcej paczek nie zakupię, w czerwcu będę raczej
"prawdopodobnie" wydatki wiec nie wiem czy coś wpłacę, myślałem że nie uda mi
się zakupić niczego w FAP, a jednak na coś starczyło jak się postaram Smile
Poniżej screen Smile


Wpłacone: 995$
Wypłacone: 36.50$

[Obrazek: 2r5yvzd.jpg]

Portfel Bitcoin

Zakupiłem trochę z bitcion upgrade konta trochę z konta bankowego.


Obecny stan konta: $28.50$ / 0.05770038 BTC BTC


Zbiórka na nowy komputer

Postanowiłem odkładać sobie na nowy komputer, obecnie posiadam starego laptopa
kupionego za 1.5 tys złotych, kupiłem go około 6 lat temu, długo nie pochodzi
już, jestem zadowolony że 6 lat wytrzymał bez żadnej awarii, lecz postanowiłem
zakupić komputer stacjonarny. Postanowiłem zakupić komputer: jednostka centralna,
monitor, mysz, klawiatura za 4.500 tys złotych. Jak kupię komputer oczywiście
wkleję zdjęcie.

obecnie: 0/4500zł



Dziennik pracy - revshare MXrevshare + FutureAdpro - Klin - 24-09-2016 22:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.