Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja. (/Temat-Wspolna-inwestycja-122051)



Wspólna inwestycja. - metro9512 - 05-10-2015 08:49

Witam.
Mam pomysł na inwestycję, nie zdradzę go tutaj tylko tym którzy są szczególnie zainteresowani.
Najlepiej jakby to była 1 osoba ale może być więcej.
Ja wkładam w tą inwestycję 1000zł i szukam kogoś kto da swoje 1000zł a zyski to = 50zł dziennie = 1500zł miesięcznie. Czyli już po 1 miesiącu 500zł zysku a potem tylko zyski. Ta inwestycja zawsze będzie możliwa a co najlepsze pieniędzy się nie da stracić, wiem że każdy mówi że albo można zyskać albo stracić ale tu tylko to 1.
Pytam wstępnie czy ktoś by chciał wejść ze mną w to?
Jeśli tak proszę pisać pod tematem ile byłby w stanie dorzucić się a ja skontaktuje się z wybranymi. Pozdrawiam.


RE: Wspólna inwestycja. - Kickster - 05-10-2015 08:51

Mover cz. II


RE: Wspólna inwestycja. - Ando - 05-10-2015 08:57

"Pytam wstępnie czy ktoś by chciał wejść ze mną w to?"
Wstępnie to nikt nie wyłoży 1000zł nie wiedząc na co także nie spodziewaj się nie wiadomo jakiego napływu privu.


RE: Wspólna inwestycja. - mikuss - 05-10-2015 08:58

@[piotrekprorok]


RE: Wspólna inwestycja. - metro9512 - 05-10-2015 09:06

Więcej szczegółów daję zainteresowanym, nie jestem 2 częścią mover bo ja szukam striktę najlepiej 1 osoby z takim kapitałem.


RE: Wspólna inwestycja. - MaLiN - 05-10-2015 09:28

@[mikuss] - nie tylko @piotrekprorok przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy, że klikniesz przycisk "zgłoś" przy poście który jest niezgodny z regulaminem i znacznie ułatwisz ekipie forum działanie, niż oznaczanie cały czas jednego tutora.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.