Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iTwist w KFC za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: iTwist w KFC za darmo (/Temat-iTwist-w-KFC-za-darmo-121946)

Strony: 1 2 3


RE: iTwist w KFC za darmo - kazuka - 05-10-2015 14:03

Bez problemu wygenerowane Smile


RE: iTwist w KFC za darmo - asiorek - 06-10-2015 12:52

wygenerowałem ich 10. xD wiecej mi sie nie chcialo..

podchodze do pani ładnie i do niej ze chcial bym skorzystac z kuponow na itwist Smile
a ona sie patrzy na mnie jak na jezusa.. ja mowie no mam kupony na darmowe itwisty a ona ale nie wiem chwileczke, poleciala po tego kierownika czy ciul wie kogo przyszedl i pyta, co to za kupony a skad a czemu a bo limit ja mowie to pan probouje a on tak patrzy i dyktuj pan no i stoje patrze ludzie sie zbierajo to podalem tylko 5 ;D ale i tak bylem najedzony mimo ze caly dzien nie jadlem.. ;D polecam wziac z 10 kuponow isc w dwie osoby przy okazaji skorzystsac z kuponu numer 17 czy 16 i za 8 zl miec zajebisty posilek Big Grin


RE: iTwist w KFC za darmo - surfer0700 - 06-10-2015 12:56

(04-10-2015 06:45)Nektus napisał(a):  Jak ja wymieniałem kody to nie było żadnej weryfikacji czy należą do mnie, ale to być może dlatego że mam znajomosci w tym kfc.

Ło ja Cie pierdziele, to już kryminał za takie znajomości Jerk


Też wygenerowałem, będzie obiad! impreza


RE: iTwist w KFC za darmo - bimbam - 15-10-2015 13:54

widzę ze zaczęło się kombinowanie z kodami. U mnie wykorzystane 3 koda na 2 osoby przy czym były problemy bo jakiś dziabong skorzystał z moich kodów wcześniej ale i tak mi wydano. Za co brawa dla kfc.


RE: iTwist w KFC za darmo - asiorek - 15-10-2015 23:23

jak mógł skorzystać z twoich kodów ? Big Grin


iTwist w KFC za darmo - nitram - 17-10-2015 20:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


iTwist w KFC za darmo - Majka - 01-03-2016 18:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.