Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subskrybcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: subskrybcje (/Temat-subskrybcje-121901)



subskrybcje - ponczek_zbk - 01-10-2015 11:09

witam chciał bym sie zapytać jak to jest z tymi subskrybcjami czy to oznacza ze kwota bedzie co tydzień do mnie przychodziła czy tylko jednorazowo ?
jestem nowy wiec stad te pytanie a na forum jakoś nie znalazłem odpowiedzi Smile
ale jestem zadowolony bo przez kilka godzin wpadło 5 leadów 2


RE: subskrybcje - chomik3 - 01-10-2015 11:33

Na stronie masz to wyjaśnione

Cytat:*   Program typu MO (SMS Premium) - Użytkownik musi wysłać SMS o podanej na stronie treści - leada nalicza po wpisaniu na stronie kodu, który otrzyma w odpowiedzi
**   Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po samym zapisaniu się na subskrypcję, mogą występować opóźnienia w naliczaniu
***   Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu



RE: subskrybcje - Karewer - 02-10-2015 13:00

del Smile