Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto bankowe (/Temat-Konto-bankowe-121753)

Strony: 1 2


RE: Konto bankowe - Ascoran - 06-10-2015 19:50

WBK - puki nie skończysz szkoły (studia też się liczą) wszystko jest za free - potem płacisz jakieś grosze za prowadzenie konta i co rok jakaś mała opłata chyba jest (już nie pamiętam) a wszystkie wypłaty z bankomatów i przelewy do innych banków są nadal za free
Korzystam i jestem zadowolony Smile


RE: Konto bankowe - nitram - 06-10-2015 19:57

@[Ascoran] jak się nazywa to konto o którym piszesz ?
i jak wygląda z opłatami za kartę ? jej używanie bądź nie używanie


RE: Konto bankowe - Ascoran - 06-10-2015 20:03

(06-10-2015 19:57)nitram napisał(a):  @[Ascoran] jak się nazywa to konto o którym piszesz ?
i jak wygląda z opłatami za kartę ? jej używanie bądź nie używanie

Konto<20
W placówce banku dostałem informacje o tym że po ukończeniu 20lat trzeba dostarczyć dokument potwierdzający dalsze uczenie się to wtedy konto nadal będzie za darmo.

Obecnie mam 22lata i nadal za nic nie płace Smile


RE: Konto bankowe - Na 5tyk - 06-10-2015 20:38

Dobra, wybrałem T-Mobile Bankowe.

Temat można zamknąć.


Konto bankowe - nitram - 06-10-2015 20:55

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.