Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. (/Temat-Poradnik-Forex-i-Opcje-binarne-potega-H4-121743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - Marecki11 - 08-11-2015 10:33

(08-11-2015 03:30)xTKSD napisał(a):  
(07-11-2015 21:36)zjadamkredki napisał(a):  Zajeb***a metoda. Polecam.

[Obrazek: l1nmtbgihtzb.jpg]



Większość zamazana, bo nie wiem co odkrywa metodę, a co nie, bo ogólnie słabo ogarniam Forexa.

No offence, ale jaj sobie robisz z tym screen'em?

Z tego co wiem, grając płaską stawką jeden zły sygnał odrabiasz jakimiś 5, a mówienie zajebiste, gdzie sl jest 4 razy dalej niz tp i wynik 5-2, to raczej żaden szał..
Pomyliłeś chyba z opcjami, a co do poradnika:
Jest prosty i sprawdzony, testuję go od tyg i jestem na plusie jakies 700 pipsów, jest całkowite wsparcie ze strony autora, pieniędzy nie żałuję bo odrobione, aczkolwiek małe wpadki się zdarzały i trening czyni mistrza Wink


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - xTKSD - 08-11-2015 16:37

(08-11-2015 10:33)Marecki11 napisał(a):  ]
Pomyliłeś chyba z opcjami, a co do poradnika:
Jest prosty i sprawdzony, testuję go od tyg i jestem na plusie jakies 700 pipsów, jest całkowite wsparcie ze strony autora, pieniędzy nie żałuję bo odrobione, aczkolwiek małe wpadki się zdarzały i trening czyni mistrza Wink

Nie kwestionuje poradnika-nie daj boże.. Smile

Chodziło mi o post kredka..
Wrzucił screen, gdzie dwie przegrany były zagrane za 0,04 lota, a dwa win'y były pograne całym..

Możliwe, że źle zrozumiałem ustawianie tp/sl u mamrocika w dzienniku, ale wyglądało tam przez moment (pomijając kiedy sam popełnił błąd) ze sl jest 4x większy od tp, jeśli tak nie jest to sory :>


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - freestyper - 11-11-2015 19:34

Sam zastanawiam sie nad kupnem poradnika jednak nie wiem czy sobie poradze nie majac doswiadczenia w tej dziedzinie


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - ShuQi - 11-11-2015 21:16

Zysk +700.

Lecz powiedz mi jakimi kwotami grasz?
Bo grając np 100 zł, +380 na jednej operacji z tego nie zrobisz.
(może się da, nie wiem, gram na forexie od tydzien i rekord to 40% w jedną strone, ale nie 380%)


Jeżeli faktycznie działa, to gratulacje i ważne aby było na ++.
Sam gram, bez poradnika i jakiejkolwiek wiedzy o forexie trochę inną metodą.
Bez wkladu wlasnego skorzystałem z bonusa 100 zł XM.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - dzenus - 17-11-2015 16:56

Kupiłem, jestem zadowolony, Pomoc od autora jest Smile
Polecam


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - vd9 - 13-12-2015 19:25

Czy osoby, które zakupiły poradnik mogą się wypowiedzieć w sprawie skuteczności metody?
Od ostatniego wpisu minął już prawie miesiąc więc może coś się zmieniło?


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - Puciek - 16-12-2015 14:37

Nadal skuteczny Wink


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - snake1415 - 20-12-2015 15:09

(27-09-2015 19:27)klook napisał(a):  1. Nazwa poradnika: Forex - potęga H4

2. Opis: Mój sposób zarabiania na forexie, dzielę się teraz nim z Wami.
Opiera się na prostej analizie, na zależności która odkryłem po kilku latach grania na forexie.
Nie wymaga żadnych wskaźników, ani śledzenia rynku 24h/dobę.
Jest to pewnego rodzaju automat, dzięki czemu wiedza o forexie nie jest wymagana.

Aktualnie zarabiam dzięki tej metodzie kilka tysięcy miesięcznie, czas na Ciebie!
Sprzedaję poradnik, ponieważ nie jest to żadna nisza, żaden magiczny trick, który nagle przestanie działać.
Nie opiera się na progresji, każdy zakład jest niezależny!


Zarabiasz pare tys miesiecznie i sprzedajesz poradnik za 100pln - można prosić jakieś potwierdzenie twoich statystyk np podłączenie konta brokerskiego pod myfxbook lub jakieś screeny lub cokolwiek innego poza dokumentem pdf napisanym przez Ciebie.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - B_Y_K_U - 03-01-2016 19:09

Jakieś inne opinie na temat poradnika? Zarabracie panowie?


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - henry2031 - 03-01-2016 21:19

Również proszę o jakieś nowe opinie bo jestem zainteresowany