Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. (/Temat-Poradnik-Forex-i-Opcje-binarne-potega-H4-121743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


[Poradnik] Forex - potęga H4. - Scoobyx - 18-10-2015 02:45

Pewnie najlepiej to z 10 tys. Zł, ale zdarzają się i tacy, którzy potrafią 800 zl pomnożyć w nieskończoność Zasada jest jedna, im więcej zainwestujesz tym więcej zyskasz lub stracisz! Welcome in forex.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - klook - 21-10-2015 12:23

(10-10-2015 20:04)Damkofr napisał(a):  Jaką sensowną kwotę minimalną należy zainwestować?

(18-10-2015 01:14)mireck napisał(a):  Hej,
Ile potrzeba by wkładu własnego na start??

Pozdrawiam z deszczowego Gdańska Big Grin

Tak jak Scoobyx napisał - im więcej zainwestujesz, tym więcej możesz zarobić w krótkim czasie.
Ja zaczynałem od wkładu 1 tys.
Jest to sprawa indywidualna, każdy z nas ma inny budżet i ambicje.
Początkowy depozyt rzędu kilkuset złotych nie jest problemem.

Dziś ruszył dziennik pracy kolegi mamrocik, który wygrał mój poradnik w konkursie.
Przez 2 dni praktycznie zwróciła mu się cena poradnika!
Zapraszam wszystkich do obserwowania jego dziennika pracy. Na własne oczy przekonacie się, że każdy dzięki mojemu sposobowi możecie zarobić miesięcznie kilka tysięcy złotych.

Pozdrawiam wypoczęty i pełen werwy do dalszego zarabiania. WinkWink


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - zjadamkredki - 31-10-2015 20:48

Kupiłem, stron mało, ale wszystko jest konkretnie i na temat bez zbędnego pier... jedynie miałem problemy ze słownictwem zawartym w poradniku, bo wcześniej nigdy nie interesowałem się Forexem, ale szybko udało mi się skontaktować z @[klook], który wszystko mi wytłumaczył Wink Metoda wydaje się prosta i zautomatyzowana - nie musimy całymi dniami gapić się w wykresy i myśleć co by tu zagrać ;D Na razie muszę jeszcze poczytać o podstawach, a we wtorek ruszam - na początku z kontem demo, potem jak będę wiedział, że już wszystko bez problemu ogarniam to zainwestuje pierwsze pieniądze Smile


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - GraczOfensywny - 05-11-2015 11:16

ahaha fajna tabelka ja w tamtym miesiacu tylko 874 pips a wewrzesniu 287 za to w lutym 1034. SERIO


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - xTKSD - 05-11-2015 15:37

@up

Aha.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - zjadamkredki - 07-11-2015 21:36

Zajeb***a metoda. Polecam.

[Obrazek: l1nmtbgihtzb.jpg]



Większość zamazana, bo nie wiem co odkrywa metodę, a co nie, bo ogólnie słabo ogarniam Forexa.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - mireck - 07-11-2015 23:19

@up
wyniki z demo??
Do autora:
JAki kapitał minimalny potrzebny żeby to miało sens??


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - ciastkO - 08-11-2015 00:35

(07-11-2015 23:19)mireck napisał(a):  @up
wyniki z demo??
Do autora:
JAki kapitał minimalny potrzebny żeby to miało sens??

Tyle ile minimalny depozyt


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - xTKSD - 08-11-2015 03:30

(07-11-2015 21:36)zjadamkredki napisał(a):  Zajeb***a metoda. Polecam.

[Obrazek: l1nmtbgihtzb.jpg]



Większość zamazana, bo nie wiem co odkrywa metodę, a co nie, bo ogólnie słabo ogarniam Forexa.

No offence, ale jaj sobie robisz z tym screen'em?

Z tego co wiem, grając płaską stawką jeden zły sygnał odrabiasz jakimiś 5, a mówienie zajebiste, gdzie sl jest 4 razy dalej niz tp i wynik 5-2, to raczej żaden szał..


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - zjadamkredki - 08-11-2015 10:04

Nie wiem o co Ci chodzi - pisałem, że nie znam się totalnie na Forexie i nie wiem o czym do mnie mówisz, ja gram według metody z poradnika i patrzę na zyski, a ty dalej rozwoź swoje obrazki po wioskach z Twojego poradnika Tongue