Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Forex i Opcje binarne - potęga H4. (/Temat-Poradnik-Forex-i-Opcje-binarne-potega-H4-121743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - Miczek - 05-10-2015 12:40

Nigdy nie miałem styczności z forexem Wink Kilka tysięcy miesięcznie? Ha! To dobre Smile Ciekawe czy napisane przez Ciebie słowa odzwierciedlają rzeczywistość i chciałbym, abyś mnie mile zaskoczył i utwierdził, że właśnie tak jest.


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - mamrocik - 05-10-2015 13:24

(05-10-2015 12:40)Miczek napisał(a):  Nigdy nie miałem styczności z forexem Wink Kilka tysięcy miesięcznie? Ha! To dobre Smile Ciekawe czy napisane przez Ciebie słowa odzwierciedlają rzeczywistość i chciałbym, abyś mnie mile zaskoczył i utwierdził, że właśnie tak jest.

Właśnie widać, że nie miałeś styczności. Włącz sobie konto demo na jakiejkolwiek platformie zobaczysz jak szybko można zarobić lub przegrać Tongue .


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - klook - 05-10-2015 20:17

(02-10-2015 19:32)MLN napisał(a):  Może zniż cenę, tak jak pisałem - to bardziej zachęci użytkowników Smile
Może po prostu to nie ten czas, nie Ci ludzie, nie ten kraj.
Mogę jedynie zasugerować zaprzestania myślenia w skali mikro i zacząć myśleć w skali MAKRO.

Wróćmy do meritum - WYNIKI KONKURSU
Zainteresowanie duże, stąd zmieniłem reguły na Waszą korzyść - dwie osoby wygrają!

MD96 - bardzo spodobał mi się Twój sposób prowadzenia dziennika pracy. Nie masz żadnego doświadczenia w forexie, Twój temat będzie idealnym potwierdzeniem moich słów, że sposób ten jest banalny i każdy może dzięki niemu zarobić.

Dla kontrastu drugim wygranym jest mamrocik. Doświadczenie w forexie pomoże? Zobaczymy!

LordBeaK- pomysł z porównaniem działania strategii na rynku forex i opcji binarnych bardzo ciekawy. Jesteśmy w kontakcie!

Zwycięzcą składam serdeczne gratulacje i powodzenia. Do roboty Panowie!


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - mamrocik - 05-10-2015 20:40

Taka mała rywalizacja Huh . Postaram się wygrać Cool .
@[MD96] Good Luck !


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - ziela12345 - 07-10-2015 15:07

Dlaczego to jest wykaz zysku z 2010 roku? Nie możesz pokazać z 2015?


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - klook - 07-10-2015 19:54

Bo US może mnie pocałować w tyłek Smile


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - MD96 - 10-10-2015 15:52

Poradnik bardzo dobry, przy odpowiednim podejściu bez problemu da zarobić poważne pieniądze. Polecam serdecznie! Cool


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - klook - 10-10-2015 19:16

W dniach 11 - 18 października za pieniądze zarobione dzięki mojej metodzie wypoczywam za granicą Smile
Kontakt ze mną w tym czasie ograniczony.

Pozdrawiam impreza


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - Damkofr - 10-10-2015 20:04

Jaką sensowną kwotę minimalną należy zainwestować?


RE: [Poradnik] Forex - potęga H4. - mireck - 18-10-2015 01:14

Hej,
Ile potrzeba by wkładu własnego na start??

Pozdrawiam z deszczowego Gdańska Big Grin