Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) (/Temat-Jak-to-jest-Jak-pozyskac-ludzi-121703)



Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - pw1991 - 27-09-2015 02:41

Witajcie!
Na wstępię napisze że jestem Tutaj nowy, poczytałem troche, poszperałem, i poniekąd już rozumiem prawie wszystko, lecz nie do końca, w związku z czym pisze ten post Smile Mianowicie, patrze sobie na zarobki niektórych ludzi i oczy mam wielkie, spora kasa, ciekawi mnie jedno, skąd Wy macie tyle ludzi którzy wysyłają te smsy? Wink To znaczy skąd Wy ich bierzecie jak to robicie że tyle osób daje Wam zarabiać? Jak docieracie do ludzi? Macie wykupione jakieś reklamy w internecie czy jak? Jak to działa? Wink

ps. szukałem podobnego postu ale nie znalazłem, jeżeli takowy istnieje to przepraszam Smile

Pozdrowionka Wink


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - koneser00 - 27-09-2015 02:57

Głównie facebook spam spam spam grupy fp poprzez promowanie róznych akcji coś jak wygraj iphone lub podobnego musisz sobie dać troszkę czasu ja też dopiero raczkuje dziennie czytam tu po kilka godz i powoli wiem za co chce się już zabrać Polecam Ci programy partnerskie HotCash , MyLead a z mniejszych to shorte.st te sprawdziłem dokładnie inne dopiero obserwuje ale jak ruszeee to z kopyta xd . Do wszystkiego tutaj trzeba chyba dojść samemu . Nie warto się zniechęcać mimo porażek 1,2.3 nie wyjdzie a za 4 wejdziesz i zobaczysz 15 tys zł Smile . Powodzenia ziom !


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - nokira - 27-09-2015 09:05

Po pierwsze shore.st to nie subksrypcje sms ;p Zarabiasz tam na skróconych linkach w które ktoś wchodzi. Co do tych naprawdę ogromnych pieniędzy 50k+ To już tajemnica tych co się tym zajmują. Ale wiele osób spamuje na fb czy coś takiego.


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - pw1991 - 27-09-2015 14:18

hmmm...... no to może ktoś kto zarabia takie ładne pieniądze może będzie chętny się wypowiedzieć? Wink


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - Martin676 - 27-09-2015 14:27

uważaj, że ktoś Ci zdradzi swój sposób Big Grin na forum jest dużo ciekawych ofert sprzedaży poradników, tanich kont z grupami, itd Wink trochę pogłówkuj, poczytaj bo informacji o sposobach zarobku i budowaniu "szerokiego" zasięgu "reklamy" jest milion i o wiele więcej.


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - pw1991 - 27-09-2015 17:19

Okej, dzięki wszystkim za odpowiedzi Smile
I teraz może pytanie z innej paczki Tongue
Mianowicie, jak sądzicie, sporo trzeba zainwestować czasu oraz własnych pieniędzy aby móc zarabiać stałe 1000 zł miesięcznie? Wink Tak pytam z czystej ciekawości, w końcu to forum więc dyskutujemy Smile


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - Apps - 27-09-2015 17:24

Dużo i mało, zależy od:
- obecnej wiedzy
- łatwości przyswajania nowej wiedzy
- zaplecza

Myślę, że poświęcając 5h dziennie taki wynik osiągnął byś w kilka miesięcy, choć wielu osobom udało się to dużo szybciej i to tylko teoria.

Z drugiej strony jeszcze więcej osób nie zarobiło nic bo nie dało rady.


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - SylvvuuuS - 27-09-2015 17:24

2-3h dziennie Wink i ponad tysiac miesiecznie powinien Ci wpadać Wink


RE: Jak to jest? ;) Jak pozyskać ludzi? ;) - PaidMoney - 27-09-2015 17:33

Czasu na pewno trzeba trochę poświęcić. Również przyda się jakiejś zaplecze fanpage, grupy, konta itd
Jakieś boty do spamowania, aby zautomatyzować sobie pracę, jeżeli masz dobry pomysł to nie będzie problemu z tym 1k miesięcznie, a jeżeli się postarasz wyciągniesz o wiele więcej