Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowi użytkownicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowi użytkownicy (/Temat-Nowi-uzytkownicy-121702)



Nowi użytkownicy - koneser00 - 27-09-2015 00:02

Witam jako , że jestem nową osobą na forum a dużo zawsze mówię przejrzałem sobie wszystkie działy . Popatrzyłem czego nie ma w sumie trudno było mi znaleźć błąd , brak lub inną drobnostkę > Jednak po przeczytaniu kilku postów zauważyłem ,że nie ma jednego działu bądź go nie zauważyłem dla początkujących . Jak wiemy każdy chce zarobić tzw grube ryby stąd chodź może mają i po 20 lat nie chcą od tak pomagać kierować innych no bo po co . Taki dział pozwoli również nowym użytkownikom na jakikolwiek zarobek . Zanim się cokolwiek znajdzie połowa osób się zniechęca , w tym dziale moglibyśmy zobaczyć

Pomoc grubych ryb coś typu pomogę Ci bo jestem fajny , lub pomogę Ci bo mi też ktoś pomógł . Nie koniecznie musi to być prowadzenie za rączkę bo tego nikt nie lubi ale np wybranie odpowiednich sprawdzonych już stron zarobkowych coś jak shorte.st . Lekkie naprowadzenie gdzie reklamować aby zarobić cokolwiek . To jest tylko mój pomysł zadecyduje oczywiście sąd najwyższy ale było by miło mi również bo start byłby o wiele łatwiejszy . Oczywiście dział trzeba by dopracować na poszczególne poddziały itp . Na koniec chce wszystkich przeprosić za błędy ortograficzne ale mieszkam od 16 lat w niemczech więc takowe mogą się pojawić pozdrawiam Koneser00


RE: Nowi użytkownicy - Apps - 27-09-2015 00:43

Może masz trochę racji ale wszystko co opisałeś na forum już jest tylko rozrzucone po rożnych działach, naprawdę nie wiele wysiłku trzeba aby to znaleźć.

A zniechęcenie się nowych to plus dla starych - mniejsza konkurencja w przyszłości Smile


RE: Nowi użytkownicy - koneser00 - 27-09-2015 01:12

(27-09-2015 00:43)Apps napisał(a):  Może masz trochę racji ale wszystko co opisałeś na forum już jest tylko rozrzucone po rożnych działach, naprawdę nie wiele wysiłku trzeba aby to znaleźć.

A zniechęcenie się nowych to plus dla starych - mniejsza konkurencja w przyszłości Smile

Tak właśnie rozumie jest wszystko ale rozrzucone właśnie chodzi o to aby to skleić osoba co jest tu 100 razy dziennie zna to na pamięć a pomyśleliście jak wchodzi użytkownik 1 raz ? 1 na 20 od razu znajdzie gdzie co jest a inni ??


RE: Nowi użytkownicy - daniel42na - 27-09-2015 01:33

Jednym wielkim działem dla początkujących jest nasze całe forum. Dzielenie forum na początkujących, średnich i wymiataczy nie ma sensu, bo forum jest już podzielone na działy tematyczne.
Każdy dział tematyczny a nawet każdy temat zawiera informacje pod tym względem mieszane - zarówno podstawowe jak i zaawansowane i nie da się tego tak podzielić.
Na tym polega nauka czegoś nowego, ze sobie czytasz temat X i trafiasz nagle na jakieś nieznane pojęcie, szukasz informacje o tym pojęciu - za chwilę już je znasz i jedziesz dalej.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na dane pytanie, to zadajesz je na forum w odpowiednim dziale tematycznym a Ty i każda kolejna nowa osoba będzie miała wszystko jak na tacy, na tym przecież polega idea forum - na dynamicznym rozmawianiu , omawianiu, pytaniu i odpowiadaniu... a nie statycznym dzieleniu gotowych informacji.
Od tego jest wyszukiwarka aby taka nowa osoba sobie coś znalazła, poza tym zarabianie w internecie jest tak dynamiczne i zmienne, że ten rzekomy poradnik dla początkujących musiał by być codziennie aktualizowany, co jest niewykonalne.


RE: Nowi użytkownicy - full2000 - 18-10-2015 17:17

@[koneser00]
Przede wszystkim pozbądź się takiego poczucia że ktoś jest grubą rybą a ktoś inny nie. Na forum wszyscy mamy się uczyć.
Podobnie do kolegi wyżej uważam że idea forum jest taka - mamy szukać odpowiedzi na swoje pytania.
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Nowi użytkownicy - koneser00 - 19-10-2015 17:10

(18-10-2015 17:17)full2000 napisał(a):  @[koneser00]
Przede wszystkim pozbądź się takiego poczucia że ktoś jest grubą rybą a ktoś inny nie. Na forum wszyscy mamy się uczyć.
Podobnie do kolegi wyżej uważam że idea forum jest taka - mamy szukać odpowiedzi na swoje pytania.
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/



No tak może masz i rację ,że mam złe podejście i , że jednak każdy zdobywa doświadczenie z czasem . Dziękuje za rady głęboko zapadną do główki Smile


RE: Nowi użytkownicy - full2000 - 19-10-2015 17:15

(19-10-2015 17:10)koneser00 napisał(a):  
(18-10-2015 17:17)full2000 napisał(a):  @[koneser00]
Przede wszystkim pozbądź się takiego poczucia że ktoś jest grubą rybą a ktoś inny nie. Na forum wszyscy mamy się uczyć.
Podobnie do kolegi wyżej uważam że idea forum jest taka - mamy szukać odpowiedzi na swoje pytania.
http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

No tak może masz i rację ,że mam złe podejście i , że jednak każdy zdobywa doświadczenie z czasem . Dziękuje za rady głęboko zapadną do główki Smile
@[koneser00]
Dla pocieszenia powiem Ci jeszcze że ja pierwsze kilka lat błądziłem na forum. Zarabiałem jakieś śmieszne grosze, byłem zfrustrowany. Mimo tego że sporo czasu spędzałem na forum nie wiedziałem "jak i gdzie zarabiać". Potem zmienia się podejście człowieka i wszystko przychodzi z czasem Wink


RE: Nowi użytkownicy - Admin - 19-10-2015 17:39

Jeden gimb zarobi tysiące tygodniowo po chwili użytkowania forum (potwierdzone przypadki), drugi magister nie zarobi nic po miesiącu... każdy inaczej przyswaja wiedzę, jeden ma żyłkę do internetu innemu jej brak i choćby próbował nie wiadomo jak mocno to może jej nie znaleźć. Zresztą tak jest w każdym fachu, gdyby było inaczej mielibyśmy samych prawników, lekarzy, polityków i biznesmenów... Smile


RE: Nowi użytkownicy - koneser00 - 20-10-2015 11:43

(19-10-2015 17:39)Admin napisał(a):  Jeden gimb zarobi tysiące tygodniowo po chwili użytkowania forum (potwierdzone przypadki), drugi magister nie zarobi nic po miesiącu... każdy inaczej przyswaja wiedzę, jeden ma żyłkę do internetu innemu jej brak i choćby próbował nie wiadomo jak mocno to może jej nie znaleźć. Zresztą tak jest w każdym fachu, gdyby było inaczej mielibyśmy samych prawników, lekarzy, polityków i biznesmenów... Smile

I właśnie dzieki takim forom jak to można szybciej znaleźć swoją odpowiednią formę zarobku ja już znalazłem Smile zaczynam na TM , HQ , i shorte . na HQ już calkiem ładnie , lecz na TM narazie tylko poleceni . W przyszlosci może wezmę się za apki lecz na chwilkę obecną uważam , że to jeszcze nie dla mnie .


Nowi użytkownicy - surfer0700 - 20-10-2015 11:45

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.