Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LukasTV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Humor (/Forum-Humor-120)
+---- Wątek: LukasTV (/Temat-LukasTV-121617)

Strony: 1 2


RE: LukasTV - kyniu - 08-10-2016 18:17

ja odnoszę wrażenie że te niektóre jego żarty są trochę głupie...


RE: LukasTV - Begrezen - 09-10-2016 13:42

(08-10-2016 18:17)kyniu napisał(a):  ja odnoszę wrażenie że te niektóre jego żarty są trochę głupie...

sam jesteś typie troche głupi, on jest artystą, jego twórczość to prawdziwa poezja przełożona na film, jak nie masz poczucie humoru to nie masz czego szukać na tego typu kanałach rozrywkowych.
ostatni taki film zrobił o mojej ulubionej postaci:



bardzo fajny jest też filmik, gdy śpiewa na gitarze(xD) Ciuralla, ciuralla, weź mego siuralla Heart


RE: LukasTV - Damkofr - 09-10-2016 13:51

(09-10-2016 13:42)Begrezen napisał(a):  
(08-10-2016 18:17)kyniu napisał(a):  ja odnoszę wrażenie że te niektóre jego żarty są trochę głupie...

sam jesteś typie troche głupi, on jest artystą, jego twórczość to prawdziwa poezja przełożona na film, jak nie masz poczucie humoru to nie masz czego szukać na tego typu kanałach rozrywkowych.
ostatni taki film zrobił o mojej ulubionej postaci:



bardzo fajny jest też filmik, gdy śpiewa na gitarze(xD) Ciuralla, ciuralla, weź mego siuralla Heart

Jeden z najsłabszych filmów na jego kanale Big Grin


RE: LukasTV - Begrezen - 09-10-2016 14:09

tylko ktos kto nie oglądał janusza mógłby tak powiedzieć smutny


RE: LukasTV - Miedziany - 09-10-2016 14:23

Ja go już długo oglądam, jest dobry ;d


RE: LukasTV - kyniu - 09-10-2016 14:34

(09-10-2016 13:42)Begrezen napisał(a):  
(08-10-2016 18:17)kyniu napisał(a):  ja odnoszę wrażenie że te niektóre jego żarty są trochę głupie...

sam jesteś typie troche głupi, on jest artystą, jego twórczość to prawdziwa poezja przełożona na film, jak nie masz poczucie humoru to nie masz czego szukać na tego typu kanałach rozrywkowych.
ostatni taki film zrobił o mojej ulubionej postaci:



bardzo fajny jest też filmik, gdy śpiewa na gitarze(xD) Ciuralla, ciuralla, weź mego siuralla Heart

Czemu mnie obrażasz ? Ja wyrażam swoją opinię - wg mnie po prostu idzie trochę na ilość a nie na jakość - odnoszę wrażenie że te filmy nie są aż tak dopracowane jak np Abstrachuje. Najbardziej odpowiada mi humor ExplosmEntertainment


RE: LukasTV - Zordi - 22-11-2016 18:04

Nie wiem czy wiecie ale jeśli ktoś należy do jego grupy na fb, ma tydzień wcześniej odcinek Smile










Grupa


https://www.facebook.com/groups/1672880782935130/?fref=nf