Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto dla studenta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto dla studenta (/Temat-Konto-dla-studenta-121614)



Konto dla studenta - sojusznik - 24-09-2015 21:34

Tak wiem mogę sobie poczytać sam, ale jeśli ktoś ma jakieś opinie i byłby skłonny podzielić się swoją opinią byłbym wdzięczny.
Głownie chodzi mi o opłaty za prowadzenie konta i cały komfort korzystania z niego Lol


RE: Konto dla studenta - twardy - 24-09-2015 22:08

U mnie sygnaturce masz linka do konta smart Smile wszystko za free. A osobiscie to mam bzwbk i mbank. W bzwbk jak zrobisz karta 5 transkacji to nic nie placisz za karte. W mbanku karta musisz zrobic tych transkacji za 200zl by nie placic za karte. Mbank dodatkowo ma fajna oferte tzw mokazji, gdzie korzystajac z nich (placenie w roznych sklepach internetowych, karta w sklepie czy na allegro) dostajesz kase Smile


RE: Konto dla studenta - Madara Uchiha - 25-09-2015 10:41

W MBanku jest wszystko darmowe, zresztą samo możesz sprawdzić na ich stronie co oferują. Możesz się zarejestrować nawet przez internet: http://goo.gl/xYI4B8
Przelewy w weekendy też oferują, a to bardzo ważna kwestia dla studenta Smile


RE: Konto dla studenta - warinka - 25-09-2015 10:48

T-mobile bankowe Wink Wszystkie bankomaty na całym świecie za darmo. Konto za darmo jedynie dochodzi opłata 6 zł za kartę (jeżeli korzystasz) w przypadku kiedy nie wydasz nią 200 zł miesięcznie.
Do konta dostajesz przelewy natychmiastowe za darmo. Jakbyś był zainteresowany rejestracją z polecenia i miał więcej pytań to wal pw Smile


RE: Konto dla studenta - sojusznik - 25-09-2015 12:31

Można zamknąć, założyłem w PKO Wink


RE: Konto dla studenta - nitram - 26-09-2015 10:50

Wybrałeś najgorzej jak mogłeś ;p

Temat zamykamy na rozkaz autora.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.