Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu (/Temat-Pozycjonowanie-bloga-blogspot-samemu-121607)



Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - aero2 - 24-09-2015 19:06

Witam.

Jak pozycjonować bloga blogspot samemu, aby szybko się wybił w Google?

Metoda pozycjonowania obojętna, aby była darmowa, dodaje URL i coś się dzieje.

Blog jest o najnowszych grach codziennie do pobrania, pod PPI na razie daje linki.


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - fastrets - 24-09-2015 21:18

Samemu bez wiedzy na temat seo, szybko i za darmo to będzie dość trudne zadanie w twoim przypadku zwłaszcza że konkurencje będziesz miał nie małą.

Zaczerpnij wiedzy o seo na jakichś forach chociaż podstawy i zacznij testować / oceniać co przynosi efekt a co nie. Nikt ci nie da gotowej metody na wybicie strony.

Zadbaj o dobrą optymalizacje strony, dodawaj unikalny dobrej jakości content, za darmo możesz np. tworzyć blogi web 2.0 które będą linkować do twojej strony, zakładać profile na dobrej jakości forach najlepiej powiązanych tematycznie...


Pozycjonowanie jest trudne, nie licz na to że jako początkujący po przeczytaniu kilkunastu artykułów poradników rad itp. będziesz w stanie wybić stronę do top 3 w kilkanaście dni.

Blogspot do PPI/PPA itp to zły pomysł jeden z powodów to taki że zaraz ci usuną stronkę. Wiesz jak to działa? wystarczy że ktoś np. z konkurencji wyśle kilka zgłoszeń z różnych adresów IP i z automatu twoja stronka zostaje usunięta ... , to samo jest z innymi darmowymi blogami.


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - patulsky1337 - 25-09-2015 08:30

Radzę zacząć od audytu SEO. Jeśli chcesz, mogę go wykonać za darmo. Możesz też użyć automatów Internetowych w tym celu.

(24-09-2015 21:18)fastrets napisał(a):  Blogspot do PPI/PPA itp to zły pomysł jeden z powodów to taki że zaraz ci usuną stronkę. Wiesz jak to działa? wystarczy że ktoś np. z konkurencji wyśle kilka zgłoszeń z różnych adresów IP i z automatu twoja stronka zostaje usunięta ... , to samo jest z innymi darmowymi blogami.

Mam kilka lat blog PPI ( aktualnie PPA) na blogspocie, wiele razy pozycjonowany ( czasami nawet metodą Black Hat) i nie został skasowany. Zresztą bloga usuniętego zawsze można odtworzyć- wystarczy robić regularnie backup.


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - CRUZA - 25-09-2015 08:43

Teoretycznie w pozycjonowaniu istotne są dwie sprawy, linki do Twojej strony i content.
Zakup linków w kontrolowany i stały sposób polecam seopilot (reflink) , system monitoruje frazy w wyszukiwarkach i możesz ręcznie wybierać linki albo wrzucić w auto i sami muszą wybić frazę do top 10, pierwszy miesiąc kosztuje 16 zł a później nie więcej niż 99 zł/mc. Jak masz taki budżet to warto bo sami dobierają linki i wychodzi taniej niż kupując je w manualu. (seopilot w przeciwieństwie do np.prolink nie został przez google obłożony filtrem) Za to w manualu dobierzesz sobie lepiej jakościowo i tematycznie i za jaką kwotę chcesz. Zarejestruj się z refa to pomogę w pozycjonowaniu.
Unikaj zbyt wielu linków "dofollow" wychodzących ze strony
Content - treść na stronie musi być unikalna, cyklicznie dodawana i zawierać słowa kluczowe, które chcesz pozycjonować.


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - fastrets - 25-09-2015 12:35

@patulsky1337

Ja nikogo nie zmuszam do kupowania domeny i hostingu, to jest tylko moje zdanie a ten Pan zrobi jak będzie chciał.

Chcesz porządnie zabrać się za zarabianie to musisz zainwestować Smile , to jest moja rada...


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - PaidMoney - 25-09-2015 13:51

Jestem za fastrets powinno się wykupić domenę i hosting, a nawet darmowe są, na blog z końcówką com, pl lub inna ludzie chętniej będą wchodzić niż na blogspota
Co do pozycjonowania to się nie znam ale ponoć jednym z najlepszych programów do pozycjonowania jest scrapebox.


RE: Pozycjonowanie bloga blogspot samemu - ascanio - 25-09-2015 17:05

To ja tylko podsumuję to, co powiedzieli moi przedmówcy. Na pozycjonowanie składa się:
  • dobór słów kluczowych
  • optymalizacja strony
  • tworzenie treści
  • linkowanie
  • analityka
  • poprawianie błędów
  • powtórzenie wcześniejszych czynności

To proces długotrwały i złożony z wielu regularnych działań. Książkę można by o tym napisać. Poszukaj jakiegoś kursu pozycjonowania i testuj.