Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-z-doswiadczonym-uzytkownikiem-121500)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - xKaczor - 24-09-2015 23:08

Hej, jestem zupełnie nowy, bardzo chciałbym trochę się poduczyć od Ciebie i żebyś mnie trochę wprowadził w to wszystko Smile
Możemy nawiązać jakiś kontakt? Pw, albo gg? Smile Oczywiście zarejestruje sie z reflinków Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 24-09-2015 23:40

DEL


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 25-09-2015 15:14

Użytkowników danielek654 i kyniu6 proszę o wyczyszczenie skrzynek.
Z racji tego, że nie wszyscy ogarniają to forum i dla polepszenia kontaktu ze mną otwieram GG: 55674175 [ciągle niewidoczny].
Niektórzy użytkownicy złapali wiatr w żagle 10k wejść za nami Smile


/EDIT

Złapałem infekcję oka, kontakt może być utrudniony trochę, wziąłem leki mam nadzieję, że do jutra będzie OK Smile


/EDIT 2

Bardzo, ale to bardzo wszystkich przepraszam, trochę mi sę pokomplikowały sprawy w Poznaniu. W czwartek-piątek odpiszę na wszystkie wiadomości Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - overlord25 - 06-10-2015 14:28

Jak wam tam idzie zarabianie?


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Krechaman - 06-10-2015 21:27

Co się nikt nie chwali? Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 10-10-2015 11:50

Odpisałem na wiadomości, przepraszam za takie opóźnienia.
Poleceni zarobili ok 50$ obecnie jednak jest to zarobek głownie kilku osób, bo jedni stwierdzili, że to nie dla nich, innym się nie chce pracować, a jeszcze inny wzięli sobie pierwszą metodę i wrócili na swoje stare konta Smile Tak jak mówiłem nie ma się co oszukiwać przy skracaniu liczy się systematyczność i chęć pracy Wink

/EDIT

Chciałem wszystkich bardzo przeprosić, niestety sporo mi się pozmieniało w życiu, nawet na forum nie byłem od miesiąca albo lepiej. Niestety nie jestem w stanie wygospodarować czasu na regularny zarobek w internecie a co dopiero mentorowanie. Na zaległe wiadomości odpowiem w miarę możliwości. Temat można zamknąć, jeśli sytuacja się ustabilizuje otworzę nowy.


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Majka - 22-11-2015 21:41

Zamykam na prośbę autora

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.