Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-z-doswiadczonym-uzytkownikiem-121500)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - adux3 - 21-09-2015 18:06

Wchodzę w to ;d


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - brozek123 - 21-09-2015 18:54

konkurencji coraz więcej Big Grin ale i tak życzę powodzenia, wynoście jak najwięcej z wiedzy autora tematu, pozdrawiam Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 19:14

Zdrowa konkurencja nie jest zła, każdy ma wybór i może go dokonać. W sumie dawno chciałem się za to zabrać, ale zawsze było coś.
Również pozdrawiam Smile

/edit
Osobom, które przez trzy dni od początku pracy ze mną nie zdobyły pierwszych kliknięć podziękuję. Nie po to dzielę się swoimi sposobami i poświęcam czas na pomoc żeby pazerne osoby tego nie uszanowały i wróciły na swoje inne konto.
Sporo osób już podjęło współpracę ze mną z niektórych jestem bardzo zadowolony jak na pierwsze godziny. Sam siebie oceniał nie będę bo nie taka jest moja rola.
Pozdrawiam Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Dartris - 23-09-2015 00:05

Proszę o PW Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 23-09-2015 00:31

Jeśli chcesz zacząć współpracę to zapraszam na PW do mnie Wink
Sporo poleconych się zarejestrowało, jednak nie każdy chciał poświęcić choć minutę aby zdobyć 1 klik. Z takimi osobami współpracy kontynuował nie będę. Także jeśli chcesz wyżebrać jakiś pomysł i uciec na swoje konto to nie marnuj ani mojego ani swojego czasu, bo widzę też kto ile pracy wkłada. Żeby nie być tylko narzekającym Polakiem. Z kilku osób jestem bardzo zadowolony zdobyli po kilkaset wejść, co lepsi nawet wchodzą już w tysiące.
Dla sprawdzenia znów puściłem teścik 1 sposobu, który daje początkującym reffom efekt taki, że 20-30 min (było to wolne tempo) i mam 2,5$ dolarka z tej metody także ani się nie wypaliła, ani nie ma dużej konkurencji. Pomagam również w rozwijaniu Twoich pomysłów, mówię co jak można załatwić, ulepszyć, zwiększyć klikalność itp. To tak po krótce. Fajnie by było gdyby ktoś ze współpracujących się tutaj wypowiedział jak jest. Takie wypowiedzi o ile prawdziwe są miarodajne. Oczywiście nie mam zamiaru pisać poleconym jak co niektórzy żeby napisali coś pozytywnego, bo chcę, bo coś dostaną i takie tam blablabla.
Jestem prawie cały czas dostępny od południa. Jeśli ktoś ma wątpliwości, pytania to zapraszam. Ja nie będę się do nikogo zgłaszał "no offence" i to nie jest żadne wywyższanie się czy coś. Po prostu tak już w naszym życiu jest, earnerzy tym bardziej o tym wiedzą, że do celu trzeba dążyć, sam nie przyjdzie.

PS. Przypomnę, jeśli ktoś myśli, że dostanie sposób czy pomoc i rozsiądzie się w fotelu a kasa będzie lecieć - to nie, tak nie jest, jeśli nie masz zamiaru pracować również oszczędź naszego wzajemnego czasu.

Pozdrawiam! Idea


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - bartek21 - 23-09-2015 09:38

Proszę o PW Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 23-09-2015 14:30

Czasami nie nadążam czyścić skrzynki, jeśli coś takiego by się zdarzyło proszę o napisanie tutaj. Jestem coraz bardziej zadowolony z kilku użytkowników. Chyba założę to gg specjalnie dla Was bo sporo osób już prosiło o to. Cieszy mnie również, że niektóre 0 zmieniły się na kilkaset klików - progress Smile


/EDIT
Ci użytkownicy, którzy chcą pracować notują fajne postępy - mimo ubogiego zaplecza niektórych jest świetnie. Niektórzy stoją na 0 (pewnie przyszli tylko złapać metodę i uciec na swoje konta), ale nawet bez nich może już dziś 10 000 wejść złamiemy Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - kyniu6 - 24-09-2015 19:21

del


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - darmon - 24-09-2015 22:46

takie kwoty zebrane w jakim okresie?


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 24-09-2015 22:51

O które kwoty chodzi? te z wypłat? to były miesięcznie przy różnym nakładzie pracy na samych fp ERO.