Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-z-doswiadczonym-uzytkownikiem-121500)

Strony: 1 2 3


Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 15:22

Na początku parę słów o mnie. Swoją wiedzę o zarabianiu w internecie regularnie pogłębiam o 2010 roku. Swoich sił próbowałem nie tylko w skracaniu, ale również
w PPA, PPD, sieciach afiliacyjnych, pisaniu tekstów, serwisach z nagrodami oraz social media. W każdym z nich odnosiłem większe lub mniejsze sukcesy zbierając przy tym bezcenne doświadczenie. Zdecydowałem się zaoferować pomoc
w skracaniu, gdyż uważam, że z tym sposobem zarobku poradzą sobie nawet totalni początkujący, a ja trochę zaniedbuję ostatnio tą dziedzinę, szkoda żeby wiedza
się marnowała.


Od siebie mogę dodać, że jestem zaufanym użytkownikiem, bezkonfliktowym, nigdy nie miałem problemów na forum, o oszustwach
nie ma nawet mowy. Może nie najbardziej rozgadanym, gardzę trashtalkiem.
Każdą sprawę, w którą się angażuję staram się poprowadzić do samego końca
i tak aby dała jak najlepsze efekty.

Co oferuję?
-regularną pomoc dla moich poleconych,
-szeroką gamę metod, wraz z różnymi trickami pomagającymi w zarabianiu, zarówno takich, które dają chwilowy zarobek, ale również możliwość pasywnego zarobku,
-dla najbardziej aktywnych jestem w stanie udostępnić jakieś pomocne materiały,
-odpowiedź na nurtujące pytania i problemy,
-wiele, wiele innych.

Aby zostać moim poleconym należy zarejestrować się z moich refflinków poniżej.
Do wyboru, jednak polecam shorte, co nie wyklucza adfly - opcja dla tradycjonalistów.
Żeby nie było niejasności osoby, które myślą, że zrobią fake konto, zgarną pomoce pomysły i uciekną na swoje - nie przewiduję takiej opcji i od razu zrywam współpracę. Gardzę oszustami. Preferuję osoby, które naprawdę chciałyby zarobić swoje pierwsze grosze w internecie już od pierwszego dnia. Za siedzenie i patrzenie nikt jeszcze nic nie zarobił - co potwierdzi Wam każdy z użytkowników naszej skarbnicy wiedzy (zarabiam.com)

Serwisy, na których będziemy działać to :
#1 shorte KLIK!
#2 adfly KLIK!

Żeby nie było, dla atencji i rozgonienia krzykaczy wstawiam niektóre z wypłat zlecone z jednego z serwisów.

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

Serdecznie zapraszam do współpracy! Smile



RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - rozekrr - 21-09-2015 15:30

Zmień biały kolor czcionki, nie każdy używa ciemnego szablonu Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - mlodyyoker - 21-09-2015 15:34

Właśnie się z tym meczyłem Tongue Byłbym chętny, odezwę się na pw jak wrócę z lekcji


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 15:36

Dzięki wielkie za informacje, tyle czasu na forum i zawsze na ciemnym szablonie, nawet mi to do głowy nie przyszło Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - rozekrr - 21-09-2015 15:40

Ok jako że ostatnio interesowałem się skracaniem, napisz proszę na:
- jaka orientacyjnie może być dniówka przy nakładzie godzin pracy 5h
- czy potrzeba tworzyć i rozwijać fanpage, bloga czy metody na tym nie polegają
- jakie są Twoje miesięczne zarobki z tej wiedzy którą oferujesz

Pzdr.


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 15:55

Powiem tak dużo zależy od zaplecza, wczoraj dla testu jednej metody - 1 konto, kilkanaście grup, około powiedzmy 40 postów. Zajęło mi to 15-20 minut. Na ten moment na liczniku są 2 dolary. Także przy 5h może być ciekawie. Akurat to było na grupach. Z fp nie korzystam, ale mogę też pomóc tam wychodziły dniowki po kilka dolarów przy kilku postach dziennie na 2 fp. Ogranicza Cię tylko to jak się poświęcisz temu. Ja stawiam na to i chcę aby podopopieczni stawiali na jakość, zarobki idą stanowczo w górę. Wypłaty, które dałem w temacie były akurat z samych FP, łącząc metody i przykładając się myślę, że kilka stówek jest spokojnie osiągalne. Tylko tutaj trzeba systematyczności i pomysłowości. Jeden przy poświęceniu 5h zarobi przykładowo dolara a drugi dziesięć, a dla jednego i drugiego może to być sukces Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - rozekrr - 21-09-2015 16:06

Jutro się do Ciebie odezwę i coś pomyślimy w tym temacie Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 16:10

Nie ma problemu jestem praktycznie cały czas, od przyszłego tygodnia wyjeżdżam na studia - wtedy kontakt będzie raczej w godzinach popołudniowych i wieczornych Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - raluh - 21-09-2015 16:14

@[sojusznik] PW


RE: Zarabiaj na skracaniu z doświadczonym użytkownikiem! - sojusznik - 21-09-2015 16:23

Na pierwsze wiadomości już odpisałem Smile