Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? (/Temat-Czy-mozna-zarobic-na-stronie-dodajac-tam-kod-ze-shorte-121433)



Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - ged321 - 20-09-2015 07:50

Chcę zrobić stronę, która będzie mi zarabiała na shorte.st. Np. skracacz linków albo coś.


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - ClassAxion - 20-09-2015 08:06

Czyli chcesz zrobić skracacz który będzie kierował na stronę przez sh.st tak?
Raczej nikt nie będzie korzystał..


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - ged321 - 21-09-2015 15:59

No nie wiem, jeszcze nie znam się na tym.
Umieścić tam jakąś reklamę lub banner ze shorte i adfly albo coś


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - Kickster - 21-09-2015 16:05

W zakladce "WEBSITE MONETIZATION" masz skrypt ktory po okreslonym czasie odpala Ci reklame tak jakby ktos wszedl w link. Np po 3 sekunach jak ktos wejdzie na strone


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - ged321 - 21-09-2015 19:59

To będą jakieś zyski na takiej stronie?
I co na niej umieśćić?


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - bartheez - 26-09-2015 16:44

Musisz mieć strone z dużych ruchem wtedy umieść sobie skrypt z shorte, który podmienia ci odnośniki i po kliknięciu pojawia się strona shorte (skip) lub wrzucasz sobie skrypcik popupa.


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - nokira - 27-09-2015 09:15

Widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia po prostu chciałbyś jakoś zarobić. Niestety odradzam Ci takie coś. Poczytaj forum, zarabiaj na fb itp. Z czasem jak trochę się nauczysz będziesz mógł pomyśleć nad pomysłem realnie mają wiedzę jakąś a nie tak jak teraz w ciemno chcesz coś zrobić.


RE: Czy można zarobić na stronie dodając tam kod ze shorte? - ged321 - 27-09-2015 19:22

No może lekkie pojęcie o stronach mam. Znajomy admin itd. Ale tworzenia zero