Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NutriMoney - Zarabiaj na suplementach diety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NutriMoney - Zarabiaj na suplementach diety (/Temat-NutriMoney-Zarabiaj-na-suplementach-diety-121430)

Strony: 1 2 3 4 5


NutriMoney - Zarabiaj na suplementach diety - dzejkobs - 20-09-2015 01:06

Dzisiaj dostałem reklamę serwisu NutriMoney od zarabiam. Wchodzę rejestruję się wszystko ok.. Sprawdzam działanie poszczególnych stron, niby ok, ale wszystkie zrobione na tym samym szablonie.. 0 kreatywności. Pod zakładką kontakt jest wpisane cytuję " eoirgjeiorjgioerjgioerjgioerjg wriogjirg " a w zakładce Regulamin zamiast regulaminu wpisane jest znaczenie słowa "Regulamin".. Zastanawia mnie również dziwna rzecz.. Podczas składania zamówienia w końcowej fazie trzeba potwierdzić zamówienie wpisaniem otrzymanego kodu sms.. Czyżby to były zwykłe sub sms? Nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim chodzi..
Ktoś współpracuję z tym serwisem? Warto? Proszę o opnie Wink
Strona: http://pp.nutrimoney.com/


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - KegMan - 20-09-2015 10:15

Raczej zbyt wielu opinii nie otrzymasz, bo serwis działa chyba od niedawna. Domena została zarejestrowana pod koniec lipca, a promowanie tego programu partnerskiego zaczęło się najprawdopodobniej w tym miesiącu, bo nigdzie indziej oprócz wczorajszego PW na forum nie widziałem reklamy tego serwisu.


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - prelude - 20-09-2015 11:49

dzejkobs to samo miałem pisać, ale odechciało mi się bo jak można takie coś reklamować?:] szkoda czasu..


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - chomik3 - 20-09-2015 12:10

A ja się uśmiałem z tej oferty Wink Nie dość, że interpunkcja kuleje to jeszcze oferują:


Szybkie wypłaty do 3 dni roboczych, u konkurencji musisz czekać kilkanaście dni albo nawet miesiąc !
Nie muszę Wink

- Najwyższa stawka za lead na rynku
Buahahahahahahaha


Wątpie by ktoś by tak głupi by to reklamować... W zasadzie nie ma czego reklamować, bo każdy produkt ma 0 dostepnych sztuk, a sam koszyk/strona do zakupu nie działa ;D

Dawno takiego dziadostwa tutaj nie było. Wygląda jak robota jakiegoś gimbusa.


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - prelude - 20-09-2015 12:24

no ale reklama sprzedanaWink


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - NutriMoney - 20-09-2015 15:51

Cieszymy się, że program zainteresował niektórych użytkowników.

Już spieszymy z wyjaśnieniem.

Jak zapewne Państwo zauważyli reklamowany jest program partnerski pp.nutrimoney.com nie zaś główna domena nutrimoney.com. I nie jest ona elementem sprzedaży, ani dla klientów, ani dla partnerów. Dlatego też wszędzie widza Państwo 0 dostępnych sztuk.

Wszystkie dostępne produkty, są wyłącznie w zakładce produkty po zalogowaniu do pp.

Co do samych stron produktowych owszem, są stylowane na 1 wygląd, jednak mamy zamiar z czasem to zmieniać, jednocześnie daliśmy partnerom wolna rękę i możliwość stworzenia własnej strony z integracją zakupu.

mamy nadzieje, że kilku użytkowników którzy rozpoczęli już z nami współprace wrzuca tutaj dowody wypłat które potwierdzą, że warto.

NutriMoney.com


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - alfonsPL - 20-09-2015 16:34

Cytat:- Najwyższa stawka za lead na rynku
Buahahahahahahaha

W takim razie pokaż gdzie dają więcej Smile
Oczywiście o tym serwisie nic nie wiem i nie mam pewności, że nie tną.


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - Stasiak - 20-09-2015 16:37

tez dostalem ta reklame nie wiem po co sie reklamuja jak poki co nie maja gotowego projektu. porazka


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - NutriMoney - 20-09-2015 16:45

(20-09-2015 16:37)Stasiak napisał(a):  tez dostalem ta reklame nie wiem po co sie reklamuja jak poki co nie maja gotowego projektu. porazka

Projekt jest w pełni gotowy. Po założeniu konta zobaczysz dostępne możliwości.


RE: NutriMoney o co tak naprawdę chodzi? - Mafesto - 20-09-2015 17:03

@[alfonsPL] Więcej dają w CiP na przykład.