Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) (/Temat-Konto-walutowo-mlodziezowe-nie-mam-18lat-121389)

Strony: 1 2


Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - Krymi - 19-09-2015 10:43

Witam, chciałbym się Was poradzić, gdzie najlepiej założyć konto młodzieżowe, ale takie gdzie opłaty za prowadzenia konta i przelewy zagraniczne itd. są równe 0zł. Zależy mi najbardziej na tym, by można było wykonywać przelewy zagraniczne (w innej walucie np. euro/usd) za 0zł. Chcę zacząć "przygodę z Chinami", ale tylko pod siebie (ciuchy, buty, jakiś zegarek).

Przydałby się przy tym niski kurs dolara w banku, ale bez przesady (0,10gr nie zrobi różnicy).

Przepraszam za składnie zdań, ale pies mi powyrywał klawisze z laptopa i jeszcze nie oddałem do naprawy. Pisałem to ponad 15minut pokerface

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, porady i hejty.


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - nitram - 19-09-2015 10:57

najlepiej załóż sobie paypala, najszybciej i najwygodniej.
a jak się dalej będziesz upierać przy koncie walutowym to najlepiej założyć w tym samym banku gdzie masz już konto osobiste.
Bo w 99% przypadków w bankach żeby założyć konto walutowe to musisz posiadać również konto walutowe.

Gdybym miał coś polecać to może BZWBK ?
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta w euro, funtach lub dolarach
0 zł za pierwszą kartę MasterCard walutową do konta przez pierwszy rok użytkowania
płacąc w walucie konta za zakupy w internecie lub za granicą nie ponosisz kosztów przewalutowania
całodobowy dostęp do konta przez internet, SMS i telefon komórkowy
Załóż konto walutowe BZWBK


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - Krymi - 19-09-2015 11:33

@nitram

A do paypala trzeba mieć połączone jakieś konto bankowe, czy wystarczy się zarejestrować w internecie i normalnie korzystać? Jakieś opłaty za przelewy zagraniczne? (strona alibaba)


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - trajbson - 19-09-2015 11:37

Polecam karte prepaid z bzwbk bez umow bez problemow.


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - nitram - 19-09-2015 11:45

@[Krymi] jest potrzebne polskie konto, albo walutowe jakie masz żeby tam przelać pieniądze.
Chyba że zarabiasz coś w internecie i wypłatę masz możliwość dostać na paypala, to wtedy nie potrzebujesz polskiego konta, jeszcze lepiej będzie jeśli zarabiasz w internecie i dostajesz wypłatę w dolarach lub euro, wtedy coś kosztuje w china 10$ to z paypala płacisz 10$ bez dodatkowych kosztów.
@[trajbson] akurat tutaj BZWBK w ostanim czasie bardzo się przygląda tym kartą wprowadza dodatkowe weryfikacje itp.


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - twardy - 19-09-2015 11:46

(19-09-2015 11:33)Krymi napisał(a):  @nitram

A do paypala trzeba mieć połączone jakieś konto bankowe, czy wystarczy się zarejestrować w internecie i normalnie korzystać? Jakieś opłaty za przelewy zagraniczne? (strona alibaba)

Mozesz placic karta wydana do konta bankowego za zakupy, przewalutowanie zlotowek -> inna waluta to jakies grosze.


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - Krymi - 19-09-2015 11:51

Ok to zakładam paypala, a póki co mogę przelewać kasę z konta rodziców na paypala i odwrotnie z paypala na ich konto ? Później na paypalu przewalutowanie i tyle ?

Trzeba jakoś potwierdzać dane kontaktowe na paypalu?


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - twardy - 19-09-2015 12:05

Dane konta bankowego i dane na paypalu musza sie zgadzac. Bedziesz musial potwierdzic konto bankowe.


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - Krymi - 19-09-2015 12:23

Ale mogę teraz założyć i wpłacić z konta bankowego tam pieniądze i dopiero przy wypłacie gotówki podać dane konta bankowego ? Czy od razu przy rejestracji ?

Założę jednak to konto bzwbk, ale mam parę pytań

1. Konto prowadzone w walucie USD. Jako, że nie ma u mnie w mieście ich bankomatu to :
-można przelać pieniądze z innego konta bankowego (PLN) ? czy tylko USD
-jak będę chciał wypłacić część pieniędzy to mogę przewalutować np. 100USD na PLN, czy muszę wszystko od razu i później znów zamienić na USD ?

2. Można założyć konto w internecie czy w ich banku ? A jeśli można w internecie to kurier przywozi jakieś dokumenty do podpisania ? jeśli tak to da się ustalić w jakich godzinach ma przyjechać (chodzę do szkoły) ?


RE: Konto walutowo-młodzieżowe ?? (nie mam 18lat) - twardy - 19-09-2015 12:47

Po pierwsze to wypadaloby zebys mial 18 lat zeby zalozyc konto paypal. Dodajac konto bankowe w paypalu, czekasz do 5 dni robocznych na maile kilkugroszowe kwoty, ktore pozniej bedziesz wpisac na stronie paypala. Dane na koncie bankowym i paypalu musza byc takie same.

Ale zes sie uwiazl na to konto walutowe. Nie wiem czy mozna wybrac godziny, w jakich ma przyjechac kurier, jesli nie masz innego konta bankowego by potwierdzic zalozenie konto online, to tak, kurier jest jedyna opcja.