Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sponsora biznes przemyślany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam sponsora biznes przemyślany (/Temat-Szukam-sponsora-biznes-przemyslany-121369)



Szukam sponsora biznes przemyślany - Pakula - 18-09-2015 19:11

Pomysł na platformę zarabiającą z % od użytkowników.
Uwaga projekt skierowany dla osób:
- posiadający firmę która by opłaciła zaprogramowanie tego serwisu
- znających się na programowaniu: C++, zabezpieczeniach, płatnościach transferach (tworzących strony internetowe)
- uczciwych
- najlepiej z woj. pomorskiego żeby daleko nie jeździć Smile Lecz nie jest to wymóg.

Potrzebuje ogólnie bardzo dobrego programisty
Wszelkie grafiki podstrony, pomysły robię w swoim zakresie nie potrzebuję drugiego grafika a nawet pomysłów z Twojej strony, ponieważ projekt mam bardzo dopracowany.

Mam pomysł na bardzo dobrą stronę/platformę zarabiającą...[nie chę tutaj dokładnie pisać o co chodzi, na pewno nic związanego z kategoriami na tym forum].
Nie ma takiego identycznego projektu zarabiającego jaki wymyśliłem. Jest to projekt korzystny dla obu stron czyli właścicieli portalu jak i użytkowników projekt jest innowacyjny i mojego pomysłu.
Pytając się znajomych nikt mi jeszcze nie odpowiedział że pomysł nie wypali.
Projekt jest przede wszystkim przemyślany.

Co bym chciał od współwłaściciela?
Kwotę w wysokości 4-9 tys. zł (kwota do negocjacji im wyższa kwota tym wyższy% w udziałach) w zamian za uzgodniony % w zyskach + oprócz tego zaprogramowanie wszystkiego z Twojej strony.

Przed napisaniem przedstaw się napisz co możesz zaoferować.

Kontakt: PW, GG: 2849262 lub email: [email protected]
Pozdrawiam

Aktualne!


Szukam sponsora biznes przemyślany - Hybrid1990 - 25-12-2017 09:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.