Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? (/Temat-Czy-chcesz-w-przyszlosci-wyemigrowac-z-Polski-121299)

Strony: 1 2 3


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - spaltooln - 07-10-2015 18:55

Jeśli miałbym możliwość wyjechać za ocean, już by mnie nie było. Jeśli chodzi zaś o Europę, to w grę wchodzi tylko praca sezonowa i cele turystyczne. Smile


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - shady1971 - 30-11-2015 18:12

Jak najbardziej. USA


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - bartus2278 - 03-12-2015 22:01

Myślę o Niemczech bądź Anglii, ale co z tego wyjdzie nie wiadomo ....


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - AirWave - 06-12-2015 20:28

Jeśli życie mnie do tego nie zmusi i uda mi się tu ustawić to chciałbym zostać w Polsce.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - mateusz307 - 06-12-2015 20:33

Chciałbym, ale mam nadzieję że wrócę. Oby Macierewiczowi się udało automową bombę w Polsce stworzyć, wtedy miałbym nadzieję na rządy PiS, narazie to to samo co PO.


RE: Czy chcesz w przyszłości wyemigrować z Polski? - Stalker - 07-12-2015 20:05

Czekamy na rozwój sytuacji. CO PIS pokaze