Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Całkowicie inna viralka - czy warto używać? (/Temat-Calkowicie-inna-viralka-czy-warto-uzywac-121296)



Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - DreamCh - 17-09-2015 11:58

Witam,

Jakiś rok temu zakupiłem taką viralkę: https://www.youtube.com/watch?v=2uVI3gGZ_hg

Nie używałem jej bo zająłem się czym innym. Teraz myślę czy nie spróbować jej użyć. Jak myślicie, czy ludzie będą z potrafili z tego korzystać?

Trzeba skopiować adres strony i go wkleić żeby użyć tokenu. Trochę to skomplikowane. Oczywiście można przerobić na inną niszę, nie tylko zmień kolor facebooka Smile

PS. to nie jest reklama nie chcę sprzedać skryptu bo jest on zabezpieczony i trzeba podać login i hasło przy instalacji.


RE: Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - chomik3 - 17-09-2015 14:30

A działa on jeszcze po roku?


RE: Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - DreamCh - 17-09-2015 14:35

Używa on tokenów i nie potrzeba swojej apki tylko używa innych. np. Imgur. Zaraz przetestuję.


RE: Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - ClassAxion - 17-09-2015 14:50

(17-09-2015 11:58)DreamCh napisał(a):  Trzeba skopiować adres strony i go wkleić żeby użyć tokenu.

Skoro teraz "traffic" jest tak oklepany że nawet jednego przycisku nie chcę kliknąć bo się boją to co ty od nich oczekujesz..


RE: Całkowicie inna viralka - czy warto używać? - DreamCh - 17-09-2015 15:00

No właśnie to mnie trapiło. Więc rozwiałeś moje wątpliwości. Jedyne co to można by zrobić to fake landing page pod hacka do gry facebook to byłoby bardziej wiarygodne że muszą coś kopiować itp. Lecz to nie na moje nerwy.