Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny Email Od Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Dziwny Email Od Youtube (/Temat-Dziwny-Email-Od-Youtube-121294)



Dziwny Email Od Youtube - DreamCh - 17-09-2015 11:22

Witam,

Przez ostatnie kilka tygodni grubo pracowałem nad metodą YT+Adsense. Dziś się budzę i patrzę że moje główne konto, na którym absolutnie NIC nie dodawałem otrzymało e-mail:

[Obrazek: wgxoag.jpg]

Dodam, że wcześniej bawiłem się w to co robiłem teraz ale miałem zmienne IP z neostrady. Teraz od 3 tygodni mam radiówkę i jechałem na stałym IP.

Jakieś porady co teraz mam zrobić? Na szczęście nie zablokowali mi adsense i kasa mam nadzieje że przyjdzie ale nie dodam już nowych kont do adsense skoro mi zakazali ich używać. Xpokerface Mam ponad 50 kont youtube i poświęciłem na to od cholery czasu więc co mogę teraz zrobić?

Inne konta nie są zablokowane, poszły tylko te, które były podłączone do adsense. Dodam że nisza blackhat.

Myślałem nad: Nowe Adsense+Proxy ale nie mam już na kogo zakładać adsense -,- Jest jakiś program w stylu adsense, który zaakceptuje blackhat?


RE: Dziwny Email Od Youtube - Gambling - 17-09-2015 11:24

nie powinieneś tak działać na jednym ip bo to kwestia czasu kiedy Cię drową zasada jak z facebookiem przed każdym logowaniem delete cockies i zmiana ip


RE: Dziwny Email Od Youtube - trybulski - 08-04-2019 10:36

Dodam że nisza blackhat.


RE: Dziwny Email Od Youtube - Dante_/ - 08-04-2019 11:09

@[trybulski]
Dodam, że
[Obrazek: latest?cb=20180727083426]


RE: Dziwny Email Od Youtube - trybulski - 08-04-2019 11:59

Mój błąd. Wiadomość była na samej górze, więc myślałem, że jest aktualna.