Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 22-03-2016 23:50

Będę pisał nie długo, wstawię większy post z kilku dni.

Nie zrobiłem sobie ani trochę konkurencji, ja posiadam własną stronę z której mam zyski.

Na tych metodach zarabiałem, są dalej zyskowne więc żeby dorobić więcej się nimi podzieliłem. Metoda jest jaka jest ale żadnych nieprzyjemności z nich nie ma.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Mounthains - 22-03-2016 23:53

(22-03-2016 23:50)Pyczarka napisał(a):  Będę pisał nie długo, wstawię większy post z kilku dni.

Nie zrobiłem sobie ani trochę konkurencji, ja posiadam własną stronę z której mam zyski.

Na tych metodach zarabiałem, są dalej zyskowne więc żeby dorobić więcej się nimi podzieliłem. Metoda jest jaka jest ale żadnych nieprzyjemności z nich nie ma.

Dziennik ma służyć Tobie a nie innym. Innych to ma motywować a nie naciskać Ciebie kto zna sposób na zarobek otrzymanie od Ciebie na tacy wszystko za darmo lub nawet za pieniądze.

Śledzę Twój dziennik mimo że sam w czymś innym siedzę (HYIP Tongue)

Powodzenia!


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - satoshiner - 11-04-2016 19:45

Zdecydowanie najciekawszy dziennik, a tu taka cisza. Chyba większość czeka na to wielkie podsumowanie i na to, że wrócisz do codziennego prowadzenia dziennika Big Grin


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - prololex - 04-08-2016 10:11

Cześć mam pytanko, masz może jakiś uniwersalny landing pod mobilny ruch?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Nymeb - 04-08-2016 19:11

Niezły odkop facepalm


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - polak2k15 - 21-08-2016 10:19

A wiadomo dlaczego Pyczara tak nagle zniknął? Robił to wszytko tylko po to, by sprzedać poradnik?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 05-10-2016 17:24

[Obrazek: pieczarka.jpg]

Soon™ Smile



RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Gratsy - 05-10-2016 17:29

@[Pyczarka] na jakiej apce działasz? Powiedz już, Bo wszyscy są ciekawi xD


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 05-10-2016 21:40



I'm tryna put you in the worst mood, ah


[Obrazek: 09e174af495c412a712187db4bd6fae3.png]

Witam! To znowu ja! Huh Huh Po jakże fascynującej burzy wywołanej kilka miesięcy temu postanowiłem w końcu wrócić do prowadzenia dziennika. Skąd ta decyzja? Sam właściwie nie wiem. Może kogoś to zmotywuję do pracy (w końcu nie ma chyba nic bardziej motywującego niż widzieć zarobki innych osób i dążenie do tego by mieć więcej niż ten ktoś), a może jeszcze całkiem co innego.

Dalej wszystkie zarobki są z Ogads. Ta platorma jest jedną z najlepszych, a rynek mobilny rozrasta się i rozrasta. Źródeł zarobku jest trochę, mniej oklepanych niż Instagram czy wcześniej używane aplikację. Tak samo nisze różne, jednak najbardziej czekam na aktualizację pewnej gry, która otworzy mega niszę i z odpowiednią inwestycją zwróci się ona kolosalnie.

Jeśli ktoś będzie czytał, w sumie już trzecią, reaktywację dziennika, to zapraszam serdecznie. Na dziś to tyle Smile


PS. Pozwów do dzisiaj nie dostałem Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Gratsy - 05-10-2016 21:41

Pozywa Cię za to, ze nie napisałeś xD, a tak serio to długo Cię nie było