Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pasza dla konia - 17-03-2016 16:07

Dlatego poradniki sprzedaje sie po recenzji od tutora
Pozdro


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - meverin - 17-03-2016 16:18

Bo tych metod się nie da połączyć. (nie będę swojego real contentu zmieniał w fake bo Ty tak chcesz)
Kontrowersyjna metoda a nielegalna metoda to dwie różne rzeczy.
Między nasza rozmową na gg a tym, że wrzuciłem posty mineło 10 godzin. Napisałem jasno, że chce zwrot Ty kombinowałeś i tyle.
Poza tym kogo są te brudy moje ?? Twoje i to Ty masz to wszystko za uszami a nie ja.
Próbujesz się teraz bronić i coś Ci nie wychodzi. Zapytałem jasno "dogadamy się" a Ty na to, że nie ma z czym ....
Proszę Cię, Ty poszedłeś po bandzie ja też to zrobiłem ale mam jeszcze zapas a te Twoje pseudo cwane odpowiedzi i obrona zaczynają mnie irytować.
Winny się tłumaczy.


Chcesz dalej ciągnąć temat zapraszam na PW.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - war43 - 17-03-2016 17:00

(17-03-2016 12:55)meverin napisał(a):  Z cyklu nieudolna próba obrony. Ładnie dajesz sugerować że to fake content a właściwie każdy kto ma poradnik to już to wie.
[Obrazek: 53080063867671137729.png] Jerk

Czyżby Ogads zabraniało fake contentu. Ojej Sad

Dobra ludziska ja kończę swoje wywody - jak ktoś ma pytania zapraszam na priv. Chcecie pracujcie dalej na tej metodzie moje posty miały tylko was poinformować jak jest Smile

Pod Content Lockerem widnieje taka informacja.
Zaś pod "Mobile Locker" widnieje taki napis:
"Content that is not prohibited to lock includes but is not limited to hacks, viruses, and fake content."
Wedle mojego tłumaczenia znaczy to:
"Ta zawartość nie zabrania blokowania obejmuje, ale nie jest limitowana do hacków, wirusów i fake contentu"
Jak widać moje tłumaczenie jest bezsensowne więc... Mógłby mi ktoś jakoś logicznie przetłumaczyć?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - sojusznik - 17-03-2016 17:05

Winny się tłumaczy <- facepalm
Najgłupsze co można powiedzieć. Jeśli ktoś rzuca w Ciebie stadem oszczerstw mniej czy bardziej prawdziwych - siedź cicho, oznacza to, że jesteś niewinny beka Nie ma to jak zrobić z logiki dz*wkę.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 17-03-2016 17:17

Meverin,

Zapas jechania po bandzie? Albo ktoś coś zrobił albo nie, nie ma pomiędzy.

Od 24 godzin nie jestem w domu, kończy mi się bateria w telefonie. Oczywscie ze kombinowalem i chciałem zatrzymać Cię przy poradniku, to chyba jasne i oczywiste jest? Poza tym, pomagałem Ci poprawić landing page właśnie do tej metody i nie miałeś nic przeciwko niej wtedy, a teraz jest afera bo za mało zarobiles.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - meverin - 17-03-2016 17:35

Ja już nie będę kontynuował dyskusji tutaj, chcesz bij w PW to samo tyczy się wszystkich którzy czegoś ode mnie chcą.


Sprzedałeś bubla, z którego metody są wszystkim znane i porozsiewane po różnych forach. Jasne, że próbujesz zatrzymać bo hajsy się zgadzają.
Zarobiłem ile chciałem i nadal tyle zarobię ale nie używając nielegalnej metody .... ile razy można coś takiego tłumaczyć.

Zapas oznacza coś innego w tym znaczeniu Smile Pojechałem i pojadę dalej.
Będziesz chciał się dogadać piszesz PW nie to nie.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Assasinoo - 17-03-2016 18:10

Ludzie, czego się spodziewaliście kupując poradnik? Dniówek $100? Nikt nie sprzeda swojej najlepszej metody, choćby autor zarabiał 1000 zł dziennie, nie oznacza, że po kupieniu poradnika za x zł też będziecie tyle zarabiać.. Nie ukrywam, sam po zakupach poradników często odczuwałem, że pieniądze są wyrzucone w błoto, bo metoda jest wypalona lub niezgodna z opisem, ale tutaj chyba żadnych gwarancji autor nie dawał, że zaczniecie zarabiać tyle co on albo zwróci wam pieniądze, kupowaliście kota w worku, a teraz płacz Lol


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - radek0389 - 17-03-2016 20:09

A ma ktoś naprawdę konkretny dowód, oficjalne info, że jakakolwiek osoba została oskarżona i ukarana za spam na KIK? Bo przykład że takie akcje były za podszywanie się pod gwiazdy na YT, do mnie nie przemawiają. Tam pozwy składał nie YT tylko konkretne osoby.
Tak zdroworozsądkowo myśląc, czy serwis jak YT/FB/KIK, mający miliony użytkowników dziennie, będzie podawał do sądu tysiące spamerów dziennie rozsianych po całym świecie, czy jednak będzie banował konta i udoskonalał swój system antyspamowy?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 17-03-2016 21:37

(17-03-2016 20:09)radek0389 napisał(a):  A ma ktoś naprawdę konkretny dowód, oficjalne info, że jakakolwiek osoba została oskarżona i ukarana za spam na KIK? Bo przykład że takie akcje były za podszywanie się pod gwiazdy na YT, do mnie nie przemawiają. Tam pozwy składał nie YT tylko konkretne osoby.
Tak zdroworozsądkowo myśląc, czy serwis jak YT/FB/KIK, mający miliony użytkowników dziennie, będzie podawał do sądu tysiące spamerów dziennie rozsianych po całym świecie, czy jednak będzie banował konta i udoskonalał swój system antyspamowy?

O to właśnie chodzi. Raz że jesteśmy w Polsce, dwa że prawo z USA nie działa na nas w większości przypadków, trzy że tak jak wspomniałeś nie jest to opłacalne dla takich serwisów pierdzielić się po całym świecie z pozwami.

Wszystkie pozwy to fake, nawet ten ostatni co był omawiany, że nie jaki leadhunter dostał pozew; przyznał się że to fake. Nikt nigdy nie widział takiego pozwu na oczy.
Ale burzę trzeba zrobić :/


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - szakipus - 18-03-2016 11:03

Do metody miałem dostęp jeszcze zanim Pyczarka napisał poradnik i w 1,5 tygodnia zarobiłem 76$, co jak na jedne z pierwszych pieniędzy zarobionych w internecie, jest wynikiem co najmniej dobrym.

Z metody jestem zadowolony.

Aaaaale, zawsze trafi się jakaś czarna owca, która musi mieć butthurt. :s