Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 25-12-2015 11:36

[Obrazek: phrn4u.jpg]

$40 znowu nie udało się, ehhh Undecided

No, ale też jest ładnie, sylwestra w tym roku będą syte Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 26-12-2015 11:44

[Obrazek: 9k6wyw.jpg]

Wczorajsze zarobki to tylko minimum jakie miałem ustalone. Nie chciało mi się już więcej, ale ważne że cel na dzień osiągnięty. Dzisiaj będę miał więcej czasu to postaram się więcej.

Wszystkie zarobki są dalej z Kika, jest tam tyle ludzi, że wątpie żeby to się kiedyś wyeksploatowało, a nawet jeśli, to moją metodę można lekko zmienić i od nowa wszystko. Wszystko idzie zgodnie z planem, w przyszłym roku mam cel się przenieść do nowego mieszkania, dlatego trzeba odkładać

I taki muzyczny gift ode mnie:






RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Keyy_MM - 26-12-2015 11:55

(26-12-2015 11:44)Pyczarka napisał(a):  
[Obrazek: 9k6wyw.jpg]

Wczorajsze zarobki to tylko minimum jakie miałem ustalone. Nie chciało mi się już więcej, ale ważne że cel na dzień osiągnięty. Dzisiaj będę miał więcej czasu to postaram się więcej.

Wszystkie zarobki są dalej z Kika, jest tam tyle ludzi, że wątpie żeby to się kiedyś wyeksploatowało, a nawet jeśli, to moją metodę można lekko zmienić i od nowa wszystko. Wszystko idzie zgodnie z planem, w przyszłym roku mam cel się przenieść do nowego mieszkania, dlatego trzeba odkładać

I taki muzyczny gift ode mnie:




Odpisz na PW jak możesz. Jak nie jesteś zainteresowany to też to napisz Wink


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 27-12-2015 11:48

[Obrazek: 093r52.jpg]

Wczorajsze zarobki, nie najgorsze, nie najlepsze, ale zawsze do przodu. Przed wystawieniem nowej faktury trzeba trochę zarobić jeszcze.

[Obrazek: ecaszx.jpg]



RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pitek236 - 27-12-2015 12:07

Bardzo ładnie lecisz Smile Dużo będziesz płacił za mieszkanie jeśli można wiedzieć i ile m2?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 27-12-2015 12:46

(27-12-2015 12:07)Pitek236 napisał(a):  Bardzo ładnie lecisz Smile Dużo będziesz płacił za mieszkanie jeśli można wiedzieć i ile m2?

Jeszcze nie wiem, nie mam upatrzonego mieszkania. W sumie i tak to będzie kawalerka, w miarę przestronna. U mnie w mieście za takie większe troche to wychodzi ok. 1100zł za wszystko (media i inne duperele, umeblowane) miesięcznie, więc nie jest tak źle.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Xers - 28-12-2015 04:21

Pyczarka które ofert masz ustawione? Smile bo mi łapie same beznadziejne po 0.08 Smile

z góry dzięki za odpowiedź!


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 28-12-2015 23:52

Trochę imprezowania było wczoraj, więc robiłem tylko ustalone minimum dzienne. Nie było sił na więcej. To jest z wczoraj:

[Obrazek: me75wg.jpg]

Przyszła również wypłata za poprzedni tydzień:

[Obrazek: fe7rzg.jpg]

No i zarobki dzisiejsze:

[Obrazek: m1wf4o.jpg]

Bardzo słabe aplikacje są dzisiaj, dlatego EPC tak poleciało w dół i przy tylu konwersjach są o wiele niższe zarobki. @[Xers] to jest odpowiedź na twoje PW.

Dzisiaj jeszcze siedzę, więc do $30 myślę spokojnie dobije Smile No i muzyczka, od geniusza R&B:






RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 30-12-2015 04:14

Kolejny dzień za nami, kolejne $$$ na koncie. Szkoda tylko że najlepsze zarobki to sa od północy do samego rana :o

Tyle było łącznie wczoraj:

[Obrazek: iavwix.jpg]

A tyle jest dzisiaj:

[Obrazek: zwqqpo.jpg]

Konwersja dzisiaj jest boska, aż żal iść spać, no ale trzeba odpocząć. Pewnie jeszcze ~$4 wpadną, więc bardzo przyzwoita dniówka.

Wciąż pozyskuje nowe źrodła trafficu. Ogólnie to zarabiam ~6h dziennie, od 22. Czasami mniej, zależy od zmęczenia. Gdybym miał więcej czasu za dnia to sądze że 200zł dniówki to byłoby bardzo możliwe, ale nie narzekam.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - milosz998 - 30-12-2015 10:44

Kurde skąd taka konwersja :OO Niesamowite.