Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Noozer - 15-12-2015 16:23

W jaki sposób dostałeś tak szybko wypłatę Wink ?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 16-12-2015 00:05

[Obrazek: njvkei.jpg]

Niestety, dzisiaj więcej nie będzie. Jutro kolokwia, semestr się kończy, wypadałoby się pouczyć, a że zarabiam głównie wieczorami do późnych godzin, a reszte dnia mam zajęte, to został mi czas tylko teraz. Bardzo dużo kasy mi ucieka przez studia, na szczęście zostały mi tylko 3 semestry, praca do napisania i koniec.

Jutro do tego przychodzi nowy laptop za hajsy z neta, także też pewnie będzie tylko minimalne ustalone $10. Trzeba się nacieszyć Big Grin

@[Noozer]
Mam Net7 wypłaty, dostaję przelew co tydzień.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 18-12-2015 09:23

[Obrazek: y1cldd.jpg]

To zarobki z wczoraj. Jak pisałem wcześniej przyszedł mi nowy laptop, to trzeba było go przetestować. Dlatego $20 żeby 2x dniówki odrobić.

Teraz zarabiamy już pełną parą. Niech moc będzie z wami!


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pitek236 - 18-12-2015 09:52

@[Pyczarka] Pochwalisz się jaki laptop zakupiłeś? Big Grin


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 18-12-2015 10:23

@[Pitek236]
Acer Aspire e15
AMD A8-7100
AMD R7 M265 2GB
8GB Ramu

Całe życie z nVidia, to czas postawić na AMD i zobaczyć jak się spisuje. Narazie jest bosko i nowe gierki odpala na średnich/wysokich płynnie Big Grin A za lapka dałem nie całe 2000zł


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Zarobiony_Koles - 18-12-2015 13:57

Powiedz jak ci się będzie później sprawował, sam mam kompa amd w 50 procentach, a laptop by również się przydał do odmiany.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 19-12-2015 09:50

[Obrazek: 0cal7m.jpg]

Oto wczorajszy zarobek, a to jeszcze kasa po tym jak poszedłem spać:

[Obrazek: bufbi9.jpg]

Jest dobrze, Admin dał pełno appek za $1 na kilka godzin i EPC poleciało ostro w górę. Święta zresztą są, przerwa świąteczna to teraz zarobki będą duże z racji tego że każdy będzie miał wolne i będzie siedział przed telefonem. Liczę na dniówki na ponad $20+

Dzisiaj zarobków nie będzie, gdyż nie ma mnie w domu.

@[Zarobiony_Koles] póki co przechodzę Skyrima, w końcu w normalnej jakości. Wszystko śmiga pięknie na wysokich detalach w natywnej rozdzielczości + jakieś 70 modów.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 20-12-2015 23:42

[Obrazek: cfky9m.jpg]

No i wracamy do zarobków. Dzisiaj ładnie wpadało, EPC stoi wysoko. Pewnie przez pare godzin wpadnie jeszcze +/- $5, lecz nie będę miał potem do tego dostęp by zrobić zdjęcie.

Doszła również wypłata za poprzedni tydzień.

[Obrazek: pb41jt.jpg]

Jutro powinna być też faktura na ten tydzień Smile

Byłem również dzisiaj na nowych Gwiezdnych Wojnach. Polecam wszystkim, naprawdę! Jako zagorzały fan uniwersum SW, bardzo mi się podobało. Warto wybrać się do kina.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Make it - 20-12-2015 23:56

Tygodniówki w ogmobi ujdzie dogadać z takimi kwotami ?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Dante_/ - 21-12-2015 00:15

(20-12-2015 23:56)Make it napisał(a):  Tygodniówki w ogmobi ujdzie dogadać z takimi kwotami ?

Raczej się da, jeżeli Pyczarka ma Big Grin