Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI (/Temat-Pyczarka-je-talarka-Czyli-zarabiamy-w-mobilnym-CPA-PPI-121286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 16-09-2015 23:28

Witam, witam.

Czas wziąć się za dziennik *kolejny*. Drogi czytelniku, w tym dzienniku nie spotkasz się z SubSMS, w tym dzienniku nie spotkasz się z uśmiercaniem ludzi na facebookowych appkach, tak samo nie kupisz ich tutaj za 50zł.

Tym dziennikiem chciałbym przedstawić coś nowego. Otóż dzisiejsze czasy są zawalone smartphonami i nie można tego ukryć. Trzeba to wykorzystać. W moje ręce wpadła sieć cpa/ppi przeznaczona dla ruchu mobilnego iOS i Android. Trzeba to wykorzystać.

Cały dzień dzisiaj testowałem serwis metodą one-to-one, czyli wysyłanie bezpośrednio linku do osób po wcześniejszej rozmowie i nakłanianiem do wejścia w link, efekt?

[Obrazek: ge5o71.jpg]

Nie są to 'kokosy z darmowych samsungów s6 co 10 minut', lecz są to tylko testy.


Od jutra rusza machina, a trzeba bo serwis wypłaca w NET30, czego bardzo nie lubię, ale rozmawiając z właścicielem serwisu uzgodniliśmy, że jak będę miał tygodniówki 400$ to będzie mi wypłacał co tydzień. Do tego właściciel obiecał, że w tygodniu poszuka jakiś ofert dla ruchu z PL, gdyż takowego nie ma narazie. Przekonałem go, że taki by mu tylko na dobre wyjdzie i zobaczymy co z tym zrobi. Także jest cel, ambitny:

17.09 - 24.09 : 1.35$/400$

Mam nadzieję, że się uda Smile
Będę wstawiał codziennie, gdzieś koło tej godziny, aktualizację zarobków.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - CMRR - 16-09-2015 23:38

Co to za sieć?


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - aero2 - 16-09-2015 23:44

Też jestem ciekaw.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 16-09-2015 23:55

O sieci napisze więcej wkrótce + jakieś fajne metody na zarabianie typowo pod content mobilny. Jak tylko się sprawdzą Big Grin

Konkurencji JAKO/TAKO nie ma jeśli chodzi o oferty nastawiony na ruch mobilny, więc jest fajnie Smile


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Okazzi - 17-09-2015 09:52

Czekam niecierpliwie, bo też bardzo mnie ciekawi co to za sieć i jak funkcjonuje.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Klin - 17-09-2015 10:34

Ale to nic nowego, oferty mobilne są od dawna w każdej szanującej się sieci... Są też takie które zajmują się tylko ofertami mobile

Życzę powodzenia


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 17-09-2015 10:54

(17-09-2015 10:34)Klin napisał(a):  Ale to nic nowego, oferty mobilne są od dawna w każdej szanującej się sieci... Są też takie które zajmują się tylko ofertami mobile

Życzę powodzenia

Może i tak, z tym nowym chodziło mi o nowość w dziennikach na zarabiam.com. Nie tylko suby i suby Smile

Faktycznie dużo serwisów ma oferte dla ruchu mobilnego, jednak większość z nich instaluje jakiś dodatkowy syf, albo daje ankiety do wypełnienia.

Tutaj czysto i klarownie, gość ściąga darmową aplikacje ze sklepu (jakaś gra czy mała aplikacja), odblokowuje content, a ja dostaje lead.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Klin - 17-09-2015 11:10

Żaden syf, nie myl ofert mobile z ppi gdzie instaluje się tolbary itp. Każda poważna sieć weryfikuje oferty i sprawdza co się instaluje.

Akurat lead za pobranie darmowej aplikacji jest jedną z najpopularniejszych opcji odblokowania contentu w ofertach mobile.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - Pyczarka - 17-09-2015 11:25

Rozumiem. Nie testowałem wszystkich, to faktycznie mogę się mylić.

Jednak o co mi się rozchodzi to fakt, że na próżno szukać tutaj na zc, wśród gąszczu subsmsów, metod zarobku głównie koncentrujących się na ruchu mobilnym, czy jakiś dzienników.


RE: Pyczarka je talarka! Czyli zarabiamy w mobilnym CPA/PPI - explrlz - 17-09-2015 14:31

(16-09-2015 23:38)CMRR napisał(a):  Co to za sieć?

(16-09-2015 23:44)aero2 napisał(a):  Też jestem ciekaw.
Sieć to ogmobi.com

Wysłane z urządzenia mobilnego.