Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora doświadczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Szukam mentora doświadczenie (/Temat-Szukam-mentora-doswiadczenie-121281)



Szukam mentora doświadczenie - rousen - 16-09-2015 21:11

Siema, poszukuję mentora , przyznam że w tym roku nie zarobiłem nic ponieważ nie interesowałem się zarobkiem przez internet. Na serwisach firecash i goupload ( obecnie niedziała) w roku 2013/2014 zarobki moje wynosiły 1000/1500zł miesięcznie przy małym nakładzie pracy ( 2/3godzinki tygodniowo). Zauwazyłem że od tamtego czasu się troche pozmieniało i konkurencja jest dużo wyższa. Posiadam doświadczenie oraz własne programy do promocji wordpress i inne. Mam dobre metody do pozycjonowania oraz spamowania. Nie jest dla mnie problemem np zrobić bloga podpiąć pod domene przechwyconą w programie dropped/aftermarket wypromować go itp. Szukam też innych sposobów , obecnie mam bardzo dużo czasu na zarobek w internecie.


Posiadam pieniądze na kupno hostingów programów lub innych !

Co otrzymasz ode mnie ?
- Zaangażowanie
- Pewny nakład pracy
- Pewność że się nie wyłamie po miesiącu
- Oferuję 30% stałego reffbacku



Więc poszukuję osoby która zapozna mnie w dzisiejszych realia rynkowych, czy znajdzie się ktoś taki ? Smile