Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Padające konta na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Padające konta na FB (/Temat-Padajace-konta-na-FB-121274)



Padające konta na FB - kukiz87 - 16-09-2015 18:38

YO ! mam pytanie do was , wam tez tak szybko lecą konta na fb ? u mnie po kilku grupach juz dowód :O a miałem konta ponad pół roczne ;/ wczoraj po 30 wpisach w grupach moją realną stroną nie zadnymi subami nastepne mi padło ;/ ninje miałem ustawiona tak aby walił co 3 minuty 10 grup potem 15 przerwy , od czego to zalezy ze konta lecą ? powtarzalnosć wpisów plus link ? czy poprostu ludzie tak zgłaszają że padają te konta ?


RE: Padające konta na FB - Majka - 16-09-2015 18:44

Wszystko co wymieniłeś ma wpływ od zgłaszania do powtarzalności postów. Spróbuj na kilkuletnim koncie. Mogę Ci zaoferować takowe na próbę. Zobaczysz czy sytuacja polepszyła się.


RE: Padające konta na FB - marcel_kk - 16-09-2015 19:52

Głównie zależy od ilości zgłoszeń, a wiadomo konkurencja nie śpi tylko naciska: zgłoś...zgłoś...zgłoś...


RE: Padające konta na FB - aero2 - 16-09-2015 19:57

Dlatego trzeba sobie zweryfikować konto dowodem i wtedy zgłoszenia konkurencji nic nie będą działać.


RE: Padające konta na FB - kukiz87 - 16-09-2015 20:13

no tak tylko jak to zrobić bo z pato chyba juz ten patent nie działa 3 konta próbowałem odzyskac bez powodzenia


RE: Padające konta na FB - nitram - 16-09-2015 20:59

Na próbę mniej spamuj zobaczysz jak będzie, ale główny wpływ na to że masz weryfikacje są zgłoszenia konkurencji albo wkurzonych użytkowników.


RE: Padające konta na FB - kukiz87 - 21-09-2015 09:19

Nie wiem juz co o tym myśleć czy to fb może coś wprowadził jakieś nowe zabezpieczenia czy coś , wczoraj 3 miesieczne konto padło po 20 grupach kolejne 3 miesieczne padłom po otagowaniu na zdjeciu 42 znajomych ;/ spamie ninja blasterem juz zaczynam podejrzewac że to on jest temu winny bo zawsze recznie jak spamowałem zmieniałem co wpis o kilka znaków i były inne a tu lecą cały czas te same


RE: Padające konta na FB - ascanio - 25-09-2015 17:14

Myślę, że to moja wina. Zgłaszam każdy spam na FB.


RE: Padające konta na FB - diplo - 25-09-2015 17:49

do usuniecia