Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach (/Temat-Zlodziej-Tokenow-Postowanie-na-Cudzych-Apkach-121083)

Strony: 1 2 3


Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Pitek236 - 12-09-2015 20:21

Witam!! Od kilku dni ktoś zaczął postować z mojej apki i zbiera do swojej. Udało mi sie ustalic nazwe apki jaka ta osoba posiada oraz domeny. Jezeli ktos wie do kogo one naleza prosze o kontakt, bede wdzieczny Smile
Nazwa apki to - weryfikacja
domena - fejsbookowy.pl
I reszta domen ktore naleza do tej osoby.
[Obrazek: 3v62L1f.png]


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - piotrekprorok - 12-09-2015 20:27

@[DrMagK2] może się wypowiesz? Wygląda na to, że to Ty. Ponownie
@[michal1498]


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - daniel42na - 12-09-2015 20:39

Usunąłem swój poprzedni post, domeny które podałeś nie wiem skąd wziąłeś ale należą do różnych osób.
Używałeś pewnie jakiś narzędzi które pokazały ci domeny hostowane na hostingach wspódzielonych lub wskazywały bóg wie jakie inne powiązania które nie są prawdziwe.
Jeśli chcesz sprawdzić inne domeny osoby najlepiej zrób to szukając wg. kodu Google analytics ale to tez nie zawsze się da zrobić.


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Pitek236 - 12-09-2015 20:46

Domeny należą do różnych osób z tego względu iż ktoś zaklada na fałszywe dane


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - DrMagK2 - 12-09-2015 20:50

Źadna z tych domen nie należy do mnie Smile


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - nicooo - 12-09-2015 20:55

Ciekawe jakim to trzeba być desperatem żeby kraść cudze tokeny itp pokerface ....


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Pitek236 - 12-09-2015 20:58

Teraz duża ilość apek została zbanowana to się ratują i włamują na czyjeś ..


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - DzejkobPL - 12-09-2015 21:06

da7.mintsowy.pl

Nie jest to czasem domena współdzielonego hosta od MintsHosta?

da = DirectAdmin
7 = Numer serwera
mintsowy.pl = Mintshost.pl


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - DrMagK2 - 12-09-2015 21:10

Nie wiem czemu wygląda na to, że to ja o.O, jakie były ku temu powody, dwurazowa akcja wejścia komuś to skryptu bo nie umiał sobie zrobić htpasswd i już wszystko podejrzenia o mnie jakbym był jedyną osobą która tak kiedykolwiek zrobiła...


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Assasinoo - 12-09-2015 21:20

Mag masz ciężko, ale też pierwsze co to po przeczytaniu "złodziej tokenów" pomyślałem pewnie Mag.. Bez powodu takie skojarzenia się nie biorą, pamiętasz sprzedawaną mi viralkę?Big Grin Miło, że zwrot chociaż uzyskałem.