Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? (/Temat-Wyslij-SMS-a-czy-podaj-numer-telefonu-121081)



Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - BoskiPiard - 12-09-2015 19:33

Hello my friends,

Mam pytanko...
...lepsza jest opcja gateway'a, że trzeba podać swój numer telefonu czy żeby wysłać sms'a?

Pytam się, ponieważ wie że w wielu firmach telekomunikacyjnych (dalej TELEK) można włączyć blokowanie wysyłania sms'ów premium, także zastanawia mnie też druga rzecz...
...logiczne jeżeli osoba X ma zablokowane wysyłanie sms'ów premium to nawet bez swojej wiedzy nie wyśle sms'a, gdyż TELEK po prostu na to nie pozwoli ale jak jest gdy osoba X poda swój numer i dostanie sms'a z kodem, by wpisać na stronie? Zablokuje też taki sms TELEK?


RE: Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - ClassAxion - 12-09-2015 19:38

To zależy od tego co chcesz promować, dla przykładu:
Na programie "Doładowanie telefonu" nie użyjesz raczej Premium SMS o wartości 30zł? Tongue


RE: Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - BoskiPiard - 12-09-2015 19:44

(12-09-2015 19:38)ClassAxion napisał(a):  To zależy od tego co chcesz promować, dla przykładu:
Na programie "Doładowanie telefonu" nie użyjesz raczej Premium SMS o wartości 30zł? Tongue

Chodzi mi o stronę gdzie osoba X pobierze pewny plik.
Stronę mam oczywiście swoją i chcę podpiąć tylko gateway'a, dlatego się pytam co jest lepsze Wink

Więc jak? Który sposób trafniejszy pod pobieranie?
Byłbym także wdzięczny jakby ktoś także odpowiedział na moje drugie pytanie odnośnie firmy telekomunikacyjnej Smile


RE: Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - Assasinoo - 12-09-2015 20:13

Może spróbuj sms premium Smile Trudno jednoznacznie określić co lepsze. A co do drugiego pytania, jak ktoś ma zablokowane sms o podwyższonej opłacie to zapisanie do subskrybcji też nic Tobie nie da, bo go nie obciąży.


RE: Wyślij SMS'a czy podaj numer telefonu? - BoskiPiard - 12-09-2015 20:18

(12-09-2015 20:13)Assasinoo napisał(a):  Może spróbuj sms premium Smile Trudno jednoznacznie określić co lepsze. A co do drugiego pytania, jak ktoś ma zablokowane sms o podwyższonej opłacie to zapisanie do subskrybcji też nic Tobie nie da, bo go nie obciąży.

Okej dzięki Wink
A wiesz może (albo ktokolwiek wie) w jakim serwisie (typu HotCash) można zrobić własny gateway na swoją stronę, któremu można nadać własny wygląd jak i treść gateway'a?