Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma (/Temat-Sprzedam-Aplikacje-Facebook-Duza-ilosc-Hurtowo-i-detalicznie-zarejestrowana-firma-121023)



[Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma - alfonsPL - 11-09-2015 17:22

1.Nazwa przedmiotu : Uprawnienia do aplikacji na Facebook'u
2.Opis przedmiotu : Przedmiotem są aplikacje Facebook v 2.4 z uprawnieniem publish_actions.
Cała transakcja przeprowadzona zostanie z firmą - szczegóły PW.

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW lub temat
5.Cena : 300 zł za apke,
w przypadku hurtowych zamówień przewidujemy mega zniżki

6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook - damko123 - 11-09-2015 18:08

a skad pewnosc ze za 300 sprzedaz?;d mi dzis padly 3 nowe apki ..;p chyba ich era sie powoli konczy ;/


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook - alfonsPL - 11-09-2015 18:10

(11-09-2015 18:08)damko123 napisał(a):  a skad pewnosc ze za 300 sprzedaz?;d mi dzis padly 3 nowe apki ..;p chyba ich era sie powoli konczy ;/

*Sprzedasz
A skąd wziąłeś informację, że jestem tego pewien?


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook - damko123 - 11-09-2015 18:13

Przed usunieciem tu postow mowiles ze wystawiasz po 300 bo po 400 Ci nie zejda.. Dlatego pytam skad pewnosc ze po 300 zejda?


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook - alfonsPL - 11-09-2015 18:20

(11-09-2015 18:13)damko123 napisał(a):  Przed usunieciem tu postow mowiles ze wystawiasz po 300 bo po 400 Ci nie zejda.. Dlatego pytam skad pewnosc ze po 300 zejda?

To nadal nie potwierdza tego, że jestem pewien sprzedaży za 300 zł. Pewne jest natomiast to, że za 400 zł miałbym jeszcze mniejszą szanse na sprzedaż.


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma - Corso - 15-09-2015 20:07

Sprawdź gg!


RE: [Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma - alfonsPL - 15-09-2015 20:09

Odpowiedziałem na wiadomości.

Ps. Temat został zaktualizowany. Zapraszam w szczególności osoby, które chcą legalnie zakupić apki hurtem. Smile Oczywiście po pojedyncze zakupy także zapraszamy Smile


[Sprzedam] Aplikacje Facebook Duża ilość! Hurtowo i detalicznie /zarejestrowana firma - Klin - 28-10-2015 16:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.