Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 szt. - gmail.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 50 szt. - gmail.com (/Temat-50-szt-gmail-com-120900)



50 szt. - gmail.com - Rakim69.rg - 08-09-2015 23:56

1.Nazwa przedmiotu: Konta gmail.com Smile
2.Opis przedmiotu:
[HEAVY CHECK MARK] 50 kont na gmail.com, Polskie konta oraz dane, @ nie są typu np:
[email protected]
lecz:
[email protected] Smile
3.Zdjęcia: -
4.Kontakt: PW Smile
5.Cena: 10.51 zł Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal Smile


RE: 50 szt. - gmail.com - Rakim69.rg - 09-09-2015 22:57

Promocja!!! - Do jutra, do godziny 12:00 cena obniżona o ponad 50%! - czyli NIE płacisz 10.51 tylko jedynie 5zł Big Grin - Zapraszam! Big Grin


RE: 50 szt. - gmail.com - Rakim69.rg - 10-09-2015 12:12

piotrekprorok - nie odświeżyłem tematu, po prostu dodałem komentarz że obniżyłem cenę a to chyba nie jest zabronione żeby komentować post aczkolwiek jestem nowy a to Ty jesteś tutorem czy jak to tam się to wabi wiec to Ty wiesz lepiej niż ja Wink - Przy okazji temat do zamknięcia - Mam nadzieje że tym razem nie potraktujesz tego jego refresh bo temat nieaktualny i proszę tylko o jego zamknięcie... Wink


RE: 50 szt. - gmail.com - Money. - 10-09-2015 12:38

Piszac odpowiedz odswiezasz temat.


RE: 50 szt. - gmail.com - Rakim69.rg - 10-09-2015 13:02

(10-09-2015 12:38)Money. napisał(a):  Piszac odpowiedz odswiezasz temat.


Możliwe że tak jest, nw nie obyłem się jeszcze z panującymi tu zasadami, ale naprawdę nie miałem takiego zamiaru, wiec nawet jeśli teraz komentuje ten post czyli ze nadal podbijam temat co ulega kolejnemu warowi? Wink
++ a jakbym edytował post było by wtedy ok czy nie? Smile


50 szt. - gmail.com - MaLiN - 10-09-2015 13:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.