Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena działającej viralki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena działającej viralki (/Temat-Wycena-dzialajacej-viralki-120885)

Strony: 1 2


Wycena działającej viralki - Szrejter - 08-09-2015 20:35

Witam, na ile wyceniacie działającą viralkę, która działa w tle? Działa na wszystkich przeglądarkach jak i w telefonach.


RE: Wycena działającej viralki - DzejkobPL - 08-09-2015 20:38

Proponuję 20zł tylko ze względu na to, że zapewne na dniach będzie x kopii z httracka... Angry


RE: Wycena działającej viralki - Szrejter - 08-09-2015 20:41

Dzięki za wycenę, ale skrypt mnie kosztował kilka x tyle Tongue Co do kopii to nie będzie bo kod źródłowy jest szyfrowany odpowiednio zabezpieczony.


RE: Wycena działającej viralki - aero2 - 08-09-2015 21:03

Jeśli działa bez appki to 50 zł można dać.


RE: Wycena działającej viralki - ClassAxion - 08-09-2015 21:16

Wszystko da sie odszyfrowac. #sorry


RE: Wycena działającej viralki - annmedia - 08-09-2015 21:16

jak sprawnie omija wyskakujace potwierdzenia to nawet i 100 Wink


RE: Wycena działającej viralki - ClassAxion - 08-09-2015 22:11

@up pamietaj ze sa jeszcze wieksze liczby..


RE: Wycena działającej viralki - Szrejter - 09-09-2015 15:21

@aero2 - nie wymagana jest apka, to działa na zasadzie tych viralek co niedawno były (2xklik), ale tutaj nie chodzi o kliki jest lepsze rozwiązanie.

@ClassAxion - no tak jeżeli kto się zna to zgadzam się, ale dla jakiegoś typowego Kowalskiego to jednak już większy problem Wink

@annmedia - tutaj nic nie omija żadnego potwierdzenia bo to kod jest bezpośrednio z FB i nie używa żadnego recommend.

Ogólnie to napisałem ten temat żeby zobaczyć ile ludzie byliby skłonni dać za takie coś po prostu z ciekawości. Co do sprzedaży to za duży potencjał i jedynie jakby ktoś chciał współpracę to zapraszam z ciekawą propozycją (nie chodzi tutaj o pieniądze) a być może coś zdziałamy. Dodam tylko, że mam jeszcze kilka innych skryptów do FB.

Pozdrawiam i dzięki!


RE: Wycena działającej viralki - Tochkan - 09-09-2015 22:59

Mam nadzieję, że nie sprzedajesz skryptu, który obecnie jest bardzo popularny i działa na zasadzie "od 1 do 5" Wink


RE: Wycena działającej viralki - Szrejter - 09-09-2015 23:45

Nie. On w ogole inaczej dziala i nie wymaga zadnego klikania. Dodatkowo ta viralka dziala jakbys bezposrednio udostepnial na fb, wiec blokad zadnych nie ma (testowane).