Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj (/Temat-Ferma-Meda-ru-zbieraj-miod-i-zarabiaj-120856)

Strony: 1 2 3


Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - lanpan - 08-09-2015 05:15

Siema, przedstawiam wam stronę na któej zbieramy miód i zarabiamy na tym pieniądze (ruble)

Na start dostajemy 30000 waluty gry na zakup pszczół. Starcza to na zakup 3 pszczół 2 poziomu które produkują 350 miodu/h jedna co daje razem 1050 miodu na godzinę.

Jak widać na screenie, zaraz po rejestracji bez adnej inwestycji zakupiłem 3 pszczoły 2 poziomu Smile

[Obrazek: 2rwb18n.jpg]


Wypłaty i wpłaty poprzez payeer oraz perfect money.

Strona niestety po rosyjsku ale można zawsze przetłumaczyć w chromę i wszystko ładnie widać co i jak.

Na stronie bonus dzienny.

Czysty link: https://ferma-meda.ru
Reflink: https://ferma-meda.ru/?i=7384

Będę wdzięczny za rejestrację z refa Smile


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - asiorek - 08-09-2015 06:19

Jakie jest minimum? Po jakim czasie mozna wyplacic? Sa jakies dowody wyplat?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - AlucyBlue - 08-09-2015 06:42

Chętnie wbije z refa i sprawdzę co to jest, tylko proszę, opisz troszkę więcej bo w tej chwili praktycznie wiem tylko to że trzeba zbierać jakiś miód na Rosyjskiej stronie beka


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - lanpan - 08-09-2015 07:15

żeby wypłacic trzeba wpłacić 100 rubli czyli z tego co się orientuje niecałe 2$. minimum wypłaty nie ma z tego co widzę.
Swojego dowodu jeszcze nie mam niestety ale strona widnieje jako wypłacalna.

Jeśli chodzi o dokładniejszy opis to wszystko działa na tej samej zasadzie praktycznie co w golden-tea.com. Kupujesz pszczołe, ona produkuje miód, Ty ten miód zbierasz i go sprzedajesz. Za zarobioną walute gry albo dalej kupujesz pszczoły i zwiększasz dochody albo wypłacasz Smile

Co 24h wchodzisz w "BONUS" i możesz tam odebrać dodatkowo trochę kasy na kupno nowych pszczół Smile

Jeśli korzystasz z chrome przetlumacz stronę na angielski będzie Ci się łatwiej poruszało po stronie Smile Smile


I z tego co widze bardziej sie opłaca nie kupować tych 3 pszczół 2 poziomu tylko dopłacić te 100 rubli i kupić od razu pszczołę 3 poziomu... Większy profit Tongue


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - asiorek - 08-09-2015 08:02

Czyli bobusu nie da sie wyplacic ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - lanpan - 08-09-2015 08:05

Mówisz o tych 30000 tys? One są tylko na zakup pszczół.


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - asiorek - 08-09-2015 08:09

No dobrze, a za zakupione pszczoly przecie cos jest tak ? W tym wypadku robia one miod za ktory możemy raczej mamy dostac hajs ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - lanpan - 08-09-2015 08:12

(08-09-2015 08:09)asiorek napisał(a):  No dobrze, a za zakupione pszczoly przecie cos jest tak ? W tym wypadku robia one miod za ktory możemy raczej mamy dostac hajs ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Tak. Ten miód zbierasz, i sprzedajesz tak jak liscie w golden-tea. I ta kasa idzie na konto do wypłat i możesz ją wypłacać na Payeer i na Perfect Money.


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - asiorek - 08-09-2015 08:14

No to o to pytam wlasnie ;D

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Ferma-Meda.ru, zbieraj miód i zarabiaj - Fricooo - 10-09-2015 19:56

A jaki jest przelicznik pkt na usd. Inwestujac 10$ po jakim czasie odzyskamy wklad?