Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? (/Temat-Jak-wyplacic-pieniadze-z-paypala-120754)



Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - xFiolet - 06-09-2015 12:21

Witam, chce wypłacić 200 zł z paypala, i mam opcje tylko wypłacenia na rachunek bankowy. Więc chciałem go potwierdzić, i pisze ze kwoty już przyszły i musze je aktywować, a ja nigdzie ich nie widze. Więc bez aktywowania rachunku próbowałem wypłacić na próbe 2$ i pisze że przyszły i też nigdzie ich nie ma. Czy da sie jakoś na karte kredytową to wypłacić ? Czy może mam jeszcze poczekać zanim kwoty do aktywowania przyjdą ?


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - twardy - 06-09-2015 12:37

Te male kwoty dostaniesz w ciagu kilku dni robocznych na konto, wpiszesz je w odpowiednie pola i bedziesz mogl wyplacic.


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - xFiolet - 06-09-2015 15:09

No dobra, ale da sie jakos inaczej wyplacic ?


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - Money. - 06-09-2015 15:11

Nie da się.


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - twardy - 06-09-2015 15:26

(06-09-2015 15:11)Money. napisał(a):  Nie da się.

Niestety. Mozesz jedynie skorzystac z jakiegos kantora na forum, wplacasz komus pieniadze na konto paypal, a on ci przelewa kase na konto.


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - xFiolet - 06-09-2015 19:33

Dobra, zacznijmy ze chce jeszcze raz dodac rachunek bankowy bo popełniłem błąd.
Wpisuje IBAN, imię i nazwisko i jaką nazwe banku ?
Normalnie Pko BP czy tak BPKOPLPW ?


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - twardy - 06-09-2015 20:41

"PKO BP" wystarczy.


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - xFiolet - 07-09-2015 13:10

Te kwoty do aktywowania nigdzie nie chcą przyjść.


RE: Jak wypłacić pieniądze z paypala ? - twardy - 07-09-2015 13:13

Jestem ciekaw co rozumiesz przez pojecie "kilka dni roboczych"?. Noc z niedzieli na poniedzialek?