Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza (/Temat-wplaty-z-polskiego-konta-bankowego-na-payza-120723)



wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - darusioowa - 05-09-2015 15:29

Witam was, chciałam się zapytać czy ktoś z was może robił w ostatnim czasie przelew z konta bankowego na payze, chodzi mi głównie o opłaty, jak ich uniknąć, czyli jaką kwotę wysłać, żeby nie ponosić opłaty Smile

Mam również na paypalu $30 i chciałabym się z kimś wymienić na payze, czyli że ja komuś prześlę pieniądze na paypal a ktoś mi na payze Smile

Pozdrawiam


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - Fallriv - 19-01-2016 20:18

Ja wpłacałem niedawno 30zł na Payza z mbanku i niestety prowizja kosmiczna - 20zł Big Grin Także zgarneli mi 70% mojej wpłaty haha


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - lokuero - 26-01-2016 09:26

bodajże powyżej 100 zł jest bez opłat


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - mmr - 02-02-2016 14:57

Sprawdziłem właśnie przelew złotówkowy, to bez opłaty jest od kwoty 900 zł. W USD jak chciałem wpłacać z konta walutowego to chciało ode mnie 20$ niezależnie od wpłacanej kwoty.

Więc chyba najłatwiej będzie wpłacać w PLNach, ale jak potrzebujecie na tym koncie USD to pamiętajcie, że jeszcze trzeba to przewalutować.


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - lokuero - 09-02-2016 14:41

Podepnę się pod temat i zapytam, czy normalne jest czekanie 5 dni na przelew z polskiego konta bankowego na payze? Tzn. wysłałem w czwartek pieniądze.


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - Serkownik - 16-02-2016 17:27

przeleje $12.72 USD komus na payze w zamian za te same srodki na Paypal
tak odnoszac sie do tematu jak ktos chce miec tam srodki Smile
Tylko cala kwote Smile


RE: wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - mmr - 18-02-2016 16:47

(09-02-2016 14:41)lokuero napisał(a):  Podepnę się pod temat i zapytam, czy normalne jest czekanie 5 dni na przelew z polskiego konta bankowego na payze? Tzn. wysłałem w czwartek pieniądze.

Jak będę miał chwilę w weekend to nagram krótki poradnik jak doładowywać payza w krótszym czasie - nawet do 30 minut Smile


wpłaty z polskiego konta bankowego na payza - lokuero - 18-02-2016 16:48

(18-02-2016 16:47)mmr napisał(a):  
(09-02-2016 14:41)lokuero napisał(a):  Podepnę się pod temat i zapytam, czy normalne jest czekanie 5 dni na przelew z polskiego konta bankowego na payze? Tzn. wysłałem w czwartek pieniądze.

Jak będę miał chwilę w weekend to nagram krótki poradnik jak doładowywać payza w krótszym czasie - nawet do 30 minut Smile

Czekam z niecierpliwością Smile

Btw. Kasa doszla po tygodniu (5 dni roboczych)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk